"Ігор Валерійович перевзувся з рятівників нації в миротворці імені триколора", - Гліб Бабич

Олігарх впевнений, що ніяка пролита кров українців не йде у порівняння із його "великим гешефтом".

"Забудемо, каже. Кров. Ігор Валерійович віджав через черговий неупереджений окружний суд 7,5 мільярдів у України, повеселішав, і вибухнув програмною заявою в інтерв'ю Нью Йорк Таймс. Мабуть в якості відпрацювання профіту. І на перспективу подальших профітів", - український військовий Гліб Бабич у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:

"Забудемо, каже, кров. В обіймах Росії через 10 років. А Америка, сволота така, змушує нас воювати, а грошей на це не дає. А без грошей Ігор Валерійович ніколи ні на що не підписувався. Гешефт з росією, ймовірно, виявився більш плідним.

Забудемо, каже. Кров. Паззл складається. Всі попередні події щільно лягають впритул зі сьогоденним. Війська відводяться. Бійці гинуть і калічаться в процесі самого твердого з перемирій. Преса готується до цензури.

Ми готуємося, до того, що справа в самому справедливому суді скоро буде на кожного з нас - невгамовно активних. Суди готуються до напливу роботи, нашвидку штампують свавілля, і запасаються білими нитками, щоб наскоро шити нові рішення.

Країна готується з захопленою підтримкою аплодувати підвищенню тарифів і будь-який каламуті, що впарить їй молода команда. Ігор Валерійович сьорбає каву, і поблажливо нарікає Америці, яка давно готує йому жорсткий суд і затишну камеру. Тому, що він думає, що все порішав. І ми підемо дружити з росією. Тому, що вона сильніша.

І забудемо, каже. Кров. Тому, що яка там нахер ваша кров, в порівнянні з великим гешефтом? Ігор Валерійович перевзувся з рятівників нації в миротворці імені триколора. І вас всіх перевзують. Або в постоли. Або, не сумнівайтеся - у білі тапки, якщо упиратися хто буде.

Ну давайте, розкажіть мені хто-небудь про випадковості і збіги. Розкажіть мені, про те, що вуха росії не стирчать за всім цим бл*дськім цирком. І про згущення фарб, розкажіть. У вас ще є трохи часу. Забудемо, каже. Кров".

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Одкровення від "слуги": "Коронаро-бісся – це одна з найбільших афер світу", - Богуцька

понеділок, 24 лютий 2020, 23:12

Народна депутатка від партії "Слуга народу" Єлизавета Богуцька заявила, що паніка навколо нового коронавірусу COVID-2019 є аферою. Про це політик написала на своїй сторінці у Facebook 24 лютого, опублікувавши кілька тез і назвавши їх "одкровеннями", пе...

"Двічі в одну воронку": Медики шокували тих, хто вилікувався від коронавіруса, новим відкриттям

понеділок, 24 лютий 2020, 23:00

У Китаї, в місті Ухань, яке є центром епідемії нового коронавіруса COVID-19, відбулося вже 195 випадків повторного інфікування, незважаючи на появу вакцини, яка здатна перемагати небезпечну хворобу. Дані, представлені Національною комісією охорони здор...