У селищі Сосновий Бір (Московська область) школярам провели "урок мужності" з закривавленими манекенами і ампутованими кінцівками. Російський Telegram-канал "Не норма" опублікував знімки з заходу в молодіжному центрі "Вибір", інформують Патріоти України.
Повідомляється, що перед цим п'ятикласники подивилися відеоролик "Встанемо" і відвідали кімнату "слави". Крім того, школярам видали медичну форму і змусили взяти участь в "грі" в інсталяції Коломенського військового госпіталю, де їх чекали закривавлені манекени, ампутовані кінцівки, макет зі снарядом у грудях і різні предмети, які витягли з тіл військових.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...