
На бойові посади в піхоті переводять не тільки фахових медиків, але і хіміків, яких берегли на випадок атомної небезпеки з боку РФ. Про це розповіли у коментарях до поста нардепа Олексія Гончаренка, передають Патріоти України.
"Людей, які рятують життя нашим військовим, щодня роблять надскладні операції, переводять в штурмовики", - написав нардеп.
Одна коментаторок зазначила: "Не лише медиків. Для прикладу Розрахунково-аналітичний підрозділ ЗСУ має 70 осіб. Видано наказ 20 відправити на передову. Це підрозділ хіміків, які пройшли стажування за кордоном і їх берегли на випадок атомної небезпеки. Ну, майбутні смертники, які рятуватимуть усіх у крайньому випадку".
"Аналогічно по всім підрозділам, що дислокуються в східних областях. Усі служби забезпечення мають відправити в окопи 25% персоналу. Поміж собою військові пояснюють, що мобілізацію провалено, тому головнокомандувач вирішив кинути в топку тих, хто вже провоював із початку війни", - йдеться у повідомленні.

Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...