
На бойові посади в піхоті переводять не тільки фахових медиків, але і хіміків, яких берегли на випадок атомної небезпеки з боку РФ. Про це розповіли у коментарях до поста нардепа Олексія Гончаренка, передають Патріоти України.
"Людей, які рятують життя нашим військовим, щодня роблять надскладні операції, переводять в штурмовики", - написав нардеп.
Одна коментаторок зазначила: "Не лише медиків. Для прикладу Розрахунково-аналітичний підрозділ ЗСУ має 70 осіб. Видано наказ 20 відправити на передову. Це підрозділ хіміків, які пройшли стажування за кордоном і їх берегли на випадок атомної небезпеки. Ну, майбутні смертники, які рятуватимуть усіх у крайньому випадку".
"Аналогічно по всім підрозділам, що дислокуються в східних областях. Усі служби забезпечення мають відправити в окопи 25% персоналу. Поміж собою військові пояснюють, що мобілізацію провалено, тому головнокомандувач вирішив кинути в топку тих, хто вже провоював із початку війни", - йдеться у повідомленні.

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...