Імена вже відомі: Рада може незабаром призначити нових глав СБУ та МВС, - ЗМІ

Верховна Рада, можливо, вже найближчими тижнями призначить нових керівників Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ. Можливими кандидатами називають Василя Малюка та Ігоря Клименка. За інформацією РБК-Україна, інших кандидатів на зазначені пости не розглядали, передають Патріоти України.

Зокрема, на посаду голови СБУ розглядають виключно Малюка. При цьому уточнюється, що якщо глав відомств не призначать в найближчі пленарні тижні, то через регламентні процедури, пов'язані з іншими питаннями.

Варто зазначити, що на даний момент Малюк та Клименко очолюють відповідні відомства як виконуючі обов'язки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Аню" Лорак довели і вона "сама" скасувала взагалі всі концерти в РФ, - Голобуцький

четвер, 30 березень 2023, 0:15

"Бєдная Аня!"...)) Спочатку їй скасували концерти в Ростовє-на-Дону і Краснодарє. Тоді у Воронежі "перенесли" концерт на невідому дату. Тоді "підвісили" питання з вересневими концертами в Москві...", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй ст...

"Не слід переживати, що Сі не дзвонить Зеленському. Від візита Орландо Блума буде більше користі", - Сергій Фурса

четвер, 30 березень 2023, 0:00

"Зеленський кличе Сі. Чи кликав. А Сі не їде. І навіть не дзвонить. Чому? По-перше, тому що Китай нам не друг. Китай у протистоянні із США, цінує Росію як свого політичного союзника і цінний сировинний придаток. А тому не буде демонструвати підтримку У...