"Ініціатива з усього робити злочин часто переходить у нашому парламенті межі адекватності", - юристка

Неможливо заборонити інтернет! А це означає, що якою б не була заборона на публікацію, якщо станеться витік інформації, то вона буде оприлюднена.
Ганна Маляр. Фото: соцмережі.

"Спостереження за роботою українського парламенту показують, що в усі часи перед депутатами стоїть дві найбільші спокуси: 1) освоєння бюджетних коштів, 2) внести все на світі в Кримінальний кодекс", - пише юристка Ганна Маляр на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ініціатива з усього робити злочин часто переходить межі адекватності. Я свідома того, що думка фахівців на тлі рейтингів, власної вигоди та насолоди владою - зайвий елемент. Але надія помирає останньою, раптом цей пост врятує Кримінальний кодекс від чергової наруги.

Йдеться про ідею криміналізувати публікацію таємних записів чиновників.
Річ у тім, що в Кримінальному кодексі вже є відповідальність за порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв"язку або через комп"ютер.

Закон наразі захищає як приватну, так і службову інформацію. В нас вже передбачена кримінальна відповідальність за розголошення державної таємниці, за передачу та збирання відомостей, що становлять службову інформацію, зібрану у процесі оперативно-розшукової, контррозвідувальної діяльності, у сфері оборони країни, за розголошення відомостей військового характеру.

Що вам заважає вже зараз відкривати кримінальні провадження проти тих, хто продає інформацію, здобуту незаконним шляхом? Я маю на увазі тих, в кого є доступ до зняття такої інформації... Це ж зрозуміло, що не журналісти роблять ці записи.

Неможливо заборонити інтернет!!!!!! А це означає, що якою б не була заборона на публікацію, якщо станеться виток інформації, то вона буде оприлюднена. Способів - мільйон, і жоден з них не підпаде під нову статтю Кримінального кодексу. Тому, реагувати треба не на тих, хто публікує, а на тих, хто незаконно прослуховує, записує і передає третім особам".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"У Коломойського є два вибори – швидкий або довгий кінець", - екс-нардеп Лещенко

субота, 8 серпень 2020, 16:59

Про масштаб проблем Коломойського говорить те, що розслідування його справи відбувається великою групою представників федеральних агентств США. "Свого часу я написав книгу про американський процес над Павлом Лазаренком, вивчаючи оригінали документів у ...

"Тот факт, что главнокомандующий не понимает символичности беретов в некоторых видах войск и воспринимает их, как обычную побрякушку, - это плохо", - волонтер

субота, 8 серпень 2020, 16:45

"По поводу берета позвольте сказать мне слово. У меня тоже есть берет. Морской пехоты. Мне его вручили. Но перед тем, как вы меня запинаете, позвольте сказать в свое оправдание", - пише волонтер Серж Марко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", пере...