Відома українська співачка Оля Цибульська зізналася, що спить з чоловіком в окремих кімнатах. Артистка наголосила, що у їхній парі все добре. Однак через обстріли та небезпеку вирішила спати у кімнаті сина Нестора, передають Патріоти України.
"Я сплю з сином, бо був прецедент, коли спочатку були вибухи, а потім тривога. І я летіла з третього поверху в спальню Нестора і впала зі сходів. Була вся в синяках. І Нестор тоді налякався", - зазначила Оля в проєкті "Ближче до зірок".
Вона також додала, що тепер ходить до чоловіка у кімнату на побачення та розповідає, як пройшов її день. "Іноді ходжу просто виговоритися, які всі падлюки навколо, яка я хороша. І він каже: "Ну, амінь". І мені стає легше. От вчора приблизно так і було. Я приїхала, нажалілася на всіх, він мене просто посадив на руки і послухав. Коли Нестор заснув, я ходжу до нього в спальню, він мене кличе на побачення і можемо говорити так до ранку", - розповіла Цибульська.

На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...