Іноземний легіон: За Україну воюють не тому, що їм цікаво погратися в війну. Це підвищене відчуття справедливості та правди, - волонтер

Коли не кожен українець готовий не те щоб брати зброю, а допомогати армії чи працювати в тилу (а деякі взагалі незаконно перетнули кордон), в мене питання: що мотивує цих хлопців?, - пише волонтер

Кожного дня до нас приїжджають різні підрозділи, всі свої... але я чекав, коли ж до нас приїде хтось з "іноземного легіону". Ось ми нарешті з подачі Sabadan Muse Ilona підтримали чим змогли Грузинський батальон! Про це на власній сторінці у Facebook пише координатор волонтерського руху Олександр Ковтун, інформують Патріоти України.

"Я знаю, що за нас воюють американці, німці, поляки, прибалти...і це в моїй голові ще не поміщається! Коли не кожен українець готовий не те щоб брати зброю, а допомогати армії чи працювати в тилу (а деякі взагалі незаконно перетнули кордон), в мене питання: що мотивує цих хлопців??? Чому вони ризикують життям заради нас??? Навряд чи лише через те, що їм цікаво пограти в війну...думаю це підвищене відчуття справедливості та правди!

Коли ми з Natasha Kovtun в 2015-му поїхали в Грузію (тоді у нас вже 2-й рік йшла війна з росією), ми відчули, що у світі на пальцях 1 руки можна було порахувати країни, де гостинно відносились до українців (після війни 2022-... думаю їх стане більше). Так от! Я ніде себе не відчував так добре як в Грузії! Дякую вам, Генацвале за доброту, душевність, відкритість і за те, що віддаєте життя за нашу батьківщину!

Дякую всім іноземцям, хто вже віддав своє життя за нашу свободу (нажаль, я знаю вже таких)!!! Слава героям! Слава Україні!" – пише Олександр Ковтун.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...