
Завод з виробництва "Шахедів" в іранському місті Ісфахан не потрапив під атаку, інформують Патріоти України.
Як повідомляє Defense Express з посиланням на супутникові знімки, на території заводу немає очевидних пошкоджень. Як йдеться в матеріалі, раніше з'явилася інформація, що саме це підприємство атакували 28 січня близько 23:30 за місцевим часом. Супутникові фото зробили вже після атаки - 29 січня о 10:10 за місцевим часом.
Жодних руйнувань на знімках немає. Defense Express публікує знімок від 26 листопада 2022 року для порівняння. За цей час на підприємстві побудували ще два ангари, але знищення або будь-якого значного пошкодження саме заводу з виробництва Shahed-136 не видно.
"Всі критичні і важливі виробничі потужності Іран розміщує під землею. І йдеться про підземні комплекси. А для їх ураження необхідно використовувати спеціальні бетонобійні боєприпаси великої потужності", — йдеться в матеріалі.


Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...