Наразі фахівцями підприємства успішно завершено попередні відомчі випробування дослідного зразка.
Станція 80К6КС1 створена для бойового застосування у складі дивізіонів зенітно-ракетних військ протиповітряної оборони.
Основне призначення станції – виявлення в зоні огляду, супровід і вимір трьох координат повітряних об’єктів та їх швидкості у складі зенітно-ракетного комплексу.
Радіолокаційна станція сумісна з наявними зенітно-ракетними комплексами як Збройних Сил України, так і закордонного виробництва.
Станція 80К6КС1 є модифікацією лінійки радарів 79К6 та 80К6 виробництва КП «НВК «Іскра», що добре зарекомендували себе на службі у Повітряних Силах ЗС України.
На початку травня 2020 року стало відомо, що конструктори КП «НВК «Іскра» повністю завершили розробку конструкторської документації та представили проєкт рухомого автономного вторинного радіолокатора «Траса–М».
Твердотільний рухомий автономний вторинний радіолокатор «Траса–М» з фазованою антенною решіткою працює в системі радіолокаційного впізнавання NATO MkXA(MkXII), VII діапазоні системи радіолокаційного впізнавання «Пароль» і міжнародній системі управління повітряним рухом RBS.
Перед цим, за підсумками випробувань, мобільна оглядова 3D РЛС 90К6Е підтвердила свої заявлені тактико-технічні характеристики з виявлення БПЛА на різних висотах та максимальній дальності.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...