"Історія із затриманням Ігоря Мазура - це не про "зраду від клятої Польщі", - Марина Данилюк-Єрмолаєва

На місці позивного "Тополя", а раніше Марківа може бути кожен. І не тільки доброволець, а й журналіст чи незручний бізнесмен.

Ігор Мазур. Фото: 5 канал.

"Історія із затриманням Ігоря Мазура це не про «зраду від клятої Польщі». Це історія про те, що у жодній країні не можна бути захищеним від російських впливів, російського переслідування і подання від РФ до Інтерполу. Я цілком допускаю, що польський прикордонник уявлення не мав, хто перед ним стоїть: доброволець чи хз хто. Був наказ, було орієнтування від Інтерполу от і зреагували", - пише Марина Данилюк-Єрмолаєва на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"На місці Мазура, а раніше Марківа може бути кожен. І не тільки доброволець, а й журналіст, незручний бізнесмен чи який упертий фрукт, який не захоче спонсорувати ордло грошима і брати його взад під контролем Росії.

Це також історія про те, чим займаються наші посольства і консульства закордоном? Прилаштовують дітей і влаштовують інколи свято вареників — інколи і спільно із росіянами, що часто бувало в Балтії — чи попереджають ці випадки і співпрацюють. Те ж саме до ГПУ та МВС.

І головне зараз зробити все зважено. І раз і чітко пояснити, хто такий Мазур. Його і в Україні не кожен знає, щоб так як киву чи ляшка, правда ж? Ну і поменше орати, що Польща зрадниця. Щонайменше нам треба вирішувати проблеми із головним союзником, де працюють мільйони наших громадян — часто нелегально і на пташиних правах.

Минулого року були випадки, коли наше посольство у Польщі на зустрічі запрошувало діаспорян, а не реальних нинішніх заробітчан. Бо це ж легше... А тут реальна робота. Ось вона і наздогнала".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Неприбрана ожеледиця зупинила рух військового транспорту окупантів у Маріуполі

четвер, 8 грудень 2022, 15:57

В окупованому Маріуполі майже повністю зупинений рух військового транспорту через ожеледицю, яку призначена Росією "влада" не прибрала, повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram. Пряма мова: "Рух віськового транспорту майже повністю п...

"Из рук Путина выпал основной козырь в пользу войны против Украины", - блогер

четвер, 8 грудень 2022, 13:43

"На авиабазах ВКС РФ произошел сразу ряд значительных инцидентов, которые бросают тень на всю военно-политическую верхушку страны. 5 декабря на крупных военных аэродромах, находящихся в глубоком тылу российской территории, были практически синхронно за...