"Історія із затриманням Ігоря Мазура це не про «зраду від клятої Польщі». Це історія про те, що у жодній країні не можна бути захищеним від російських впливів, російського переслідування і подання від РФ до Інтерполу. Я цілком допускаю, що польський прикордонник уявлення не мав, хто перед ним стоїть: доброволець чи хз хто. Був наказ, було орієнтування від Інтерполу от і зреагували", - пише Марина Данилюк-Єрмолаєва на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"На місці Мазура, а раніше Марківа може бути кожен. І не тільки доброволець, а й журналіст, незручний бізнесмен чи який упертий фрукт, який не захоче спонсорувати ордло грошима і брати його взад під контролем Росії.
Це також історія про те, чим займаються наші посольства і консульства закордоном? Прилаштовують дітей і влаштовують інколи свято вареників — інколи і спільно із росіянами, що часто бувало в Балтії — чи попереджають ці випадки і співпрацюють. Те ж саме до ГПУ та МВС.
І головне зараз зробити все зважено. І раз і чітко пояснити, хто такий Мазур. Його і в Україні не кожен знає, щоб так як киву чи ляшка, правда ж? Ну і поменше орати, що Польща зрадниця. Щонайменше нам треба вирішувати проблеми із головним союзником, де працюють мільйони наших громадян — часто нелегально і на пташиних правах.
Минулого року були випадки, коли наше посольство у Польщі на зустрічі запрошувало діаспорян, а не реальних нинішніх заробітчан. Бо це ж легше... А тут реальна робота. Ось вона і наздогнала".
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...