"Історія з Саакашвілі може мати продовження. Він - людина-граната. Обов'язково рвоне", - український письменник

Ян Валетов вважає правильним повернення одіозному політику українського громадянства, але тепер пропонує покарати його за порушення - "прорив" кордону разом із деякими політиками та активістами.

Ян Валетов. Фото: соцмережі.

"Зовсім не симпатик Саакашвілі. Жодного разу. Вважаю, що в Україні його треба розглядати, як вакцину від популізму. Але позбулися його "по бєспрєдєлу". Моє обурення викликав не сам факт "ганяння по дахах", а те, що це було зроблено без найменших оглядань на закон. Хоча б формальних", - пише Ян Валетов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Саакашвілі відповів таким же свавільним "проривом" через кордон. Тобто, ноги об закони України витерли з двох сторін.

Те, що Міхеілу Ніколозовичу повернули незаконно відібране громадянство, це виправлення однієї з помилок. Тепер треба виправити другу. Причому, не тільки по відношенню до порушника кордону, а й до тих політиків, хто "прорив" організовував. Щоб все по-чесному.

Взагалі, ігнорування закону з боку влади, народжує правовий нігілізм і анархію в масах. Перед тим, як з натхненним обличчям напаскудити на Конституцію або Закон, як це прийнято робити у нас, навіть якщо є величезне бажання і явна необхідність, варто задуматися. Наслідки руйнівні. Думаю, що історія з Саакашвілі може мати продовження. Він - людина-граната. Обов'язково рвоне".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про "мирний план" Кремля: "Путін не підіймає ставки. Він нервує... бо щиро вважав, що блефом додавить Захід до переговорів. Ще два місяці тому здавалося, що все вдалося", - Денисенко

субота, 15 червень 2024, 5:00

"Заява Путіна про його формулу миру - це повтор. Все, що він сказав, затверджено було ще тоді, коли РФ вносила зміни до конституції. Тому ті, хто каже, що Путін нарешті назвав «цілі СВО» і навколо цього будує версії - глибоко помиляються. Цілі СВО були...

"Мер" Куп'янська - живий?! Деталі здивують. У Москві зарізали зрадника України - Снєгирьов

субота, 15 червень 2024, 3:25

Колаборант, колишній "міський голова" Куп’янська Геннадій Мацегора помер у місті Старий Оскіл, саме така інформація поширилась соціальними мережами. Але чи справді це так? Політолог та військовий експерт Дмитро Снєгирьов проаналізував це повідомлення. ...