ISW пояснив крах окупантів на Херсонщині

Росія втрачає позиції на півночі Херсонської області через мізерне розташування сил. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Елементи 126-ої бригади берегової оборони Чорноморського флоту діяли в цьому районі без ротації ще з березня, зазначають аналітики.

Лінія фронту настільки тонка, що деякі населені пункти на цій ділянці захищають 15 осіб, наголошують експерти. Водночас оборона 20-кілометрової лінії фронту вимагає 500 осіб із розрахунку приблизно 20 метрів на людину.

Російські батальйони на Херсонщині розміщуються так: один солдат на 60 метрів лінії фронту.

"Поряд з ефективними українськими наступальними операціями це частково пояснює швидкий темп краху Росії на цій ділянці", - резюмують аналітики.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На третій день війни Генштаб ЗСУ розглядав можливість відведення військ на правий берег Дніпра, - генерал Муженко

субота, 25 березень 2023, 16:43

На третій день повномасштабної війни РФ проти України — 27 лютого 2022 року — Генштаб ЗСУ розглядав можливість відведення військ на правий берег Дніпра. Про це розповів ексначальник Генштабу — головнокомандувач ЗСУ у 2014−2019 роках, а нині науковий сп...

"Почему Си Цзиньпин не спешит общаться с Зеленским", - Портников

субота, 25 березень 2023, 16:28

"В офисе президента Украины признали, что сложная ситуация с подготовкой к вещному саммиту Владимира Зеленского и представителя КНР Си Цзиньпина. И уже сам этот факт является наиболее вероятной точной характеристикой китайского "миротворчества". Или вс...