ISW пояснив крах окупантів на Херсонщині

Росія втрачає позиції на півночі Херсонської області через мізерне розташування сил. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Елементи 126-ої бригади берегової оборони Чорноморського флоту діяли в цьому районі без ротації ще з березня, зазначають аналітики.

Лінія фронту настільки тонка, що деякі населені пункти на цій ділянці захищають 15 осіб, наголошують експерти. Водночас оборона 20-кілометрової лінії фронту вимагає 500 осіб із розрахунку приблизно 20 метрів на людину.

Російські батальйони на Херсонщині розміщуються так: один солдат на 60 метрів лінії фронту.

"Поряд з ефективними українськими наступальними операціями це частково пояснює швидкий темп краху Росії на цій ділянці", - резюмують аналітики.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вірили, що Україна своїх не покине": Підпільниця з Херсона розповіла, як "Жовта стрічка" прискорювала звільнення міста

понеділок, 5 грудень 2022, 17:15

"Жовта стрічка" - підпільний громадянський рух спротиву, що зародився в окупованому Херсоні після того, як наприкінці квітня російська адміністрація почала розганяти проукраїнські мітинги та затримувати їхніх учасників. Організатори руху - місцеві студ...

Перше застосування ЗСУ нової ракети: Знищено установку ''Бук''

понеділок, 5 грудень 2022, 15:49

Сили оборони України знищили пуско-зарядну установку комплексу Бук-М3 з розрахунком за допомогою нової британської ракети Brimstone-2. Про це пише Guildhall із посиланням на власне джерело в українській розвідці. . Удару по комплексу Бук-М3 було завда...