"Юхимич, нам п**да чи ми в шоколаді?": Борислав Береза згадав, як викладав приятелю останні геополітичні новини

Український політик, громадський діяч, колишній народний депутат України Борислав Береза поділився історією, як він розповідав про останні геополітичні світові події своєму товаришу. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Згадує, що йому зателефонував приятель та перепросив, що турбує у пізню годину: "Але він всі останні дні був без новин. Їх лише зараз вивели на ротацію".

Розповідає, що той почитав стрічку і "зрозумів, що нічого не зрозумів". Далі пропонує такий діалог:

"- Юхимич, нам п**да чи ми в шоколаді.

- Ні.

- Що саме ні?

- Не п**да чи не в шоколаді.

- Ага! Тож все як завжди? Балансуємо?

- Десь так.

- Та поясни вже, що відбувається.

- Коротко? Дивись. Зе поїхав на зустріч з Трампом, підписувати угоду про те, що домовилися підписати угоду, хоча їхати було не треба. В Білому домі посварився з Трампом, зачепившись з Венсом.

- Венс - це хто?

- Венс - це віцепрезидент...

- Згадав. Далі.

- Далі, в соцмережах у нас Зе радісно підтримали і одночасно прокотилася хвиля антиамериканських настроїв. А Зе поїхав до Лондона на саміт по європейській підтримці України. Тут вже прокотилася хвиля оптимізму, що Європа нас не кине і дасть все, що нам не будуть давати США.

- Вони щось не будуть давати? Серйозно?

- Ну, може таке бути. Можуть обмежити нам постачання зброї, ракет для ППО, техпідтримку та не дати розвіддані. Але це поки припущення і окрім обговорення далі не пішло.

- А Європа знову висловила глибоке занепокоєння?

- Так, вгадав. А ще свою підтримку і обіцяли бути з нами скільки це буде потрібно.

- Тю, Штати теж обіцяли те саме.

- Приблизно.

- І що зараз? Все ху**во?

- Ні, не все. Ситуація погана, але все ще можна виправити. Будуть переговорники від Європи, будуть спроби нас помирити. Сподіваюся, що будуть слова Зе, що йому дуже неприємно, що сталася така ситуація і це буде прийнято, як вибачення на тлі загальних зусиль.

- То нам не п**да?

- І не в шоколаді. Хоча наслідки цього срача в Білому домі ми ще будемо деякий час відчувати.

- Так зброю давати будуть?

- Сподіваюся, що так.

- Старлінки не відключать?

- Сподіваюся, що так.

- Юхимич, сподіваюся, що твої сподівання виправдаються".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Знов уражено порт "Кавказ", п та інші інфраструктурні об'єкти: Крим і прилеглу Тамань масовано атакували дрони, спалахнули пожежі

вівторок, 23 червень 2026, 13:26

Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...

Аналітик поділився даними про особливості польотних можливостей ракети "Циркон", якою Москва цинічно нищить цивільні об'єкти України

вівторок, 23 червень 2026, 13:12

Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...