Іван Баканов перебуває в Україні, розслідування по його справі засекречено, - полковник СБУ Костенко

Роман Костенко, народний депутат України, секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ, зазначив, що проти Баканова було розпочате службове розслідування, яке далі не пішло. Про це він розповів в етері Еспресо, передають Патріоти України.

"Баканов перебуває в Україні. Проти нього було службове розслідування, яке, я так розумію, далі не пішло. Після того, як звільнили Баканова, СБУ провела службове розслідування відповідно до його діяльності. Якщо там виявили якісь порушення, то наступний крок мав бути - передача справи до ДБР. Крайній раз, коли у нас був голова СБУ Василь Васильович Малюк, тоді він сказав, що розслідування засекречено. Через те, що засідання у нас було відкритим, то ми не змогли отримати дані. Я сподіваюсь, що якось запросимо Василя Васильовича і запитаємо про результати цього розслідування", - сказав полковник СБУ.

Роман Костенко додав, якщо ми побачимо, що серед призначених людей були ті, які не змогли організувати роботу Служби Безпеки, то з цими питаннями треба розбиратися.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Нардеп "Слуги народу" Торохтій під час війни відпочиває за кордоном та їздить новим авто за 7 млн – ЗМІ

середа, 31 травень 2023, 5:23

Торохтій був серед ініціаторів законопроєкту №7055. Ним передбачалася заборона на виїзд з країни для народних депутатів, окрім як за розпорядженням президента. Журналісти зафіксували, як народний депутат Богдан Торохтій використовує придбаний у березні...

Вже не старий радянський мотлох "Уралвагонзаводу": Як в Україні використовують трофейні танки Т-62 (фотофакти)

середа, 31 травень 2023, 2:40

Українські військові затрофеїли десятки старих Т-62. Проте на них ставлять башту БМП-2, щоб зробити новий клас машин, які можуть виявитися ефективними на полі бою ніж спромоглися зробити у путіна. Коли в армії РФ почали закінчуватися сучасні танки, вон...