Із 13 до 17 серпня треба бути обережними: Таролог дав прогноз по найнебезпечніших містах в Україні

Таролог та екстрасенс Роман Шептицький попередив про підвищену загрозу в західних регіонах України у період з 13 до 17 серпня та назвав найнебезпечніші міста з регіонами. Такий прогноз він зробив на своєму YouTube-каналі, розклавши карти, передають Патріоти України.

Таролог зробив висновок, що у зазначений період найбільш небезпечною ситуація буде на заході України. "Напевно, вони (окупанти) думають, що тут зберігається вся зброя, – зазначив він. – Щоб вкотре налякати, помститися, вони можуть зараз пробувати тероризувати західну Україну".

Найбільш тривожні карти випали при розкладі ситуації у Хмельницькому та області. "Перша карта по Хмельницькому страшна випала – "Аркан смерті"... Потім йде обнулення і знову дияволи якісь. Щось мені цими днями Хмельницький зовсім не подобається. Дуже гостра карта. Серед багатьох регіонів там поки карта найгостріша, – сказав Шептицький. – Нехай цей весь негатив відводиться, але потрібно бути обережними і уважними. Щось вороги там задумали, щось недобре... злий умисел".

Не менш тривожні карти випали при розкладі на Львів та Львівську область, а також на Чернівці (+область), Івано-Франківськ (+область), Тернопіль (+область), Закарпаття.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Частичная мобилизация" в России - это бюджетный клондайк для того, кто оседлает потоки Минобороны", - Голобуцький

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:00

"Жёсткий, внезапный и нелогичный вроде бы (да и нарушающий субординацию: всего лишь один из губернаторов явно влезает не в своё дело и в зону ответственности высшего руководства) наезд Кадырова на Минобороны РФ за Лиман на самом деле более чем логичен....