
Упродовж останнього місяця на службу повернулося понад 6 тисяч військовослужбовців, які самовільно залишили частину та дезертували. Про це розповіло джерело NV у Генеральному штабі, передають Патріоти України.
«І зараз з введенням в дію цього закону вони всі будуть повертатися у стрій військових частин», — додав представник ГШ. Водночас у Генштабі не озвучують кількість військових, які досі залишаються у СЗЧ, однак зауважують, що ця цифра є нібито меншою, ніж озвучувалась у медіа.
Наразі згадані 6 тис. осіб проходять процес оформлення. У Генштабі зазначають, що військові можуть повернутися із СЗЧ лише у визначені військові частини. «Усі воїни, які скоїли СЗЧ і захотіли повернутися на службу зможуть це зробити тільки у визначені військові частини. Це будуть батальйони резерву всіх армійських корпусів оперативних командувань», — додало джерело.
За словами представника ГШ, коли воїн туди повертається, то командир військової частини не має права відмовити, а має однозначно зарахувати у списки батальйону. А вже далі визначені посадові особи «приймають рішення, враховуючи бажання військовослужбовця, куди він повернеться на службу».
29 листопада радниця директора Державного бюро розслідувань з комунікації Тетяна Сапьян заявила, що військовослужбовці, які вперше самовільно залишили місце служби, мають час до 1 січня 2025 року, щоб повернутися у військо без несення кримінальної відповідальності.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...