"Кадирівці" на лінії фронту: ISW видали інсайд "Правої Справи" за свої розвіддані

Натомість, ще 19 травня аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що російські спеціальні служби вирішили провести "зачистку" приватних мілітарних компаній. Зокрема тих, які формуються за національною ознакою — кадирівських.

В Інституті вивчення війни заявили, що Кремль має намір замінити в наступальних операціях в Україні "вагнерівців" на кадировців.

В огляді ISW зазначається, що російське військове командування, ймовірно, віддало наказ військам глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова розпочати наступальні операції в Україні після виведення сил ПВК "Вагнера" з Бахмута.

В ISW вказують на те, що Кадиров заявив 31 травня, що чеченські сили отримали новий наказ і взяли на себе відповідальність за лінію фронту в Донецькій області.

Він також сказав, що чеченські підрозділи повинні розпочати "активні бойові дії" і "звільнити низку населених пунктів".

Натомість, ще 19 травня аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що російські спеціальні служби вирішили провести "зачистку" приватних мілітарних компаній. Зокрема тих, які формуються за національною ознакою — кадирівських.

"Можна з певною часткою впевненості припустити, що в Кремлі вже розглядають як потенційно небезпечних збройні формування за національною ознакою. І першу чергу — "кадирівські" формування. Оскільки вони останнім часом почали грати певну надто самостійну роль.

Останньою краплею в цьому стали марші мусульман, які нещодавно відбулися по всій Росії і були показовою демонстрацією сили",-йшлося у повідомленні "Права Справа".

Нагадаю, Кадиров заявив, що його "війська" зможуть замінити "вагнерівців" у Бахмуті. Примітно, що заява Кадирова про введення чеченських підрозділів до Бахмуту і його "визволення" прозвучала після заяви Пригожина. Тим самим Пригожин ставить Кадирова перед фактом і тому просто не залишається вибору як погодитися.

На думку аналітиків "Права Справа", таким чином, завдяки цій перестановці з подачі спецслужб РФ під ніж потраплять кадирівські мілітарні формування.

За великим рахунком, кадирівські підрозділи були створені, як внутрішня структура для придушення руху спротиву в самій Чечні. Тобто це — поліцейські формування, які спиралися на підтримку місцевої влади, плюс типовий характер його формування.

Варто згадати, що такі самі поліцейські або "загороджувальні" функції "кадирівцям" командування російського окупаційного угруповання довіряло здійснювати і на тимчасово загарбаній українській території.

Наразі, за інформацією "Права Справа" в зону бойових дій передислоковано підрозділи 96 полку оперативного призначення Північно-Кавказького округу військ національної гвардії РФ під керівництвом Магомеда Тушаєва.

Крім того, т.зв. "міністерство оборони Росії" заявило, що штурмові загони 5-ї окремої мотострілецької бригади 1-го армійського корпусу і спецназу "Ахмат" проводять наступальні операції на Мар’їнському напрямку.

Опублікував: Дмитро Снєгирьов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Керівник Нацагентства з акредитації зареєстрований як російський підприємець - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 19:14

У грудні 2022 року без проведення спеціальних перевірок, зокрема щодо наявності російського паспорта, Міністерство економіки призначило виконувачем обов'язків директора Національного агентства з акредитації України (НААУ) Костюка Сергія Миколайовича. П...

"Маленькая победоносная война" закінчилася смутою: Експерт навів цікаву історичну паралель

вівторок, 26 вересень 2023, 17:59

Колишній командир роти батальйону "Айдар", військовий аналітик Євген Дикий прокоментував удар по будівлі штату Чорноморського флоту РФ, де ймовірно загинув командувач Віктор Соколов. Про це Дикий сказав в ефірі телемарафону передають Патріоти України. ...