
Кадирівці вкотре підтвердили свою репутацію найдурніших та найбоягузливіших представників окупаційних сил РФ. Цього разу вони вирішили позбавити жителів Бєлгородської області мобільного зв’язку заради ролика для соцмереж. Відповідним відео у себе в Telegram-каналі поділився сам чеченський диктатор Рамзан Кадиров, який обіймає посаду російського ставленика у тимчасово окупованій Ічкерії, передають Патріоти України.
На оприлюднених кадрах видно, як один із його людей із підрозділу Ахмат знищує ракетою з ПТРК вишку мобільного зв’язку на території самої РФ. За словами Кадирова, таким чином вони «позбавили ворога зв’язку і можливості викликати підкріплення».
«Це дало змогу нашим бійцям швидко перехопити ініціативу і швидко знищити противника», — заявив один із найжалюгідніших клоунів кремлівського режиму.
А оскільки ЗСУ жодних бойових дій безпосередньо на території РФ не ведуть, а вишка належала російському оператору, то питання про те, кого Кадиров вважає своїм ворогом, напрошується саме собою. Влада Бєлгородської області при цьому, природно, тримає язик за зубами і жодних коментарів із цього приводу не дає.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...