Кадиров підготував для себе план порятунку на випадок смерті Путіна, - опозиційний журналіст

Лідер чеченських бойовиків Рамзан Кадиров відчуває, що, після смерті або відсторонення від влади президента Росії Володимира Путіна, його чекає багато викликів і доведеться себе рятувати. Зокрема, він сподівається на захист своєї армії. Російський опозиціонер, журналіст і соціолог Ігор Яковенко в новому випуску "Балаканки" на каналі УНІАН заявив, що Кадиров вже підготував для себе "запасні аеродроми", передають Патріоти України.

"Він розуміє, що після смерті Путіна або відлучення Путіна від влади його почнуть рвати. Він сподівається безумовно на свою армію, що вона його захистить. Ця людина доларовий мільярдер і я абсолютно переконаний, що нього є запасні аеродроми. Це якісь мусульманські країни", - зазначив опозиціонер.

За його словами, Кадиров веде міжнародну політику, що дозволить йому знайти притулок в цілому ряді мусульманських країн. "Взагалі всі ці люди ведуть досить ефективну міжнародну політику. Фактично кожен з них має своє міністерство закордонних справ. І Пригожин, які діє більш ефективно, ніж Лавров, і Кадиров, який веде свою міжнародну політику", - підсумував Яковенко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...