"Как обстановка? Хуй*во!": Українські штурмовики показали, як зачищали Красногорівку від ворога (відео)

Українська Третя окрема штурмова бригада вибила російських окупантів із Красногорівки на Донеччині. Росіян із міста "вибивали силою, набоями та гранатами", розповіли захисники. В 3 ОшБр зазначили, що ворог навіть за очевидної поразки не здавався у полон, не збирався відходити й чіплявся за кожен будинок. Тому бійцями 3-ї роти 1-го штурмового батальйону та бійцями 1-ї роти 2-го штурмового батальйону бригади було знищено понад 100 окупантів, повідомляють Патріоти України.

У відео зачистка населеного пункту від окупантів Третьою штурмовою бригадою. Також на камеру потрапило перехоплення розмов противника в Красногорівці. Російських окупантів із Красногорівки вибили 28 лютого. Напередодні загарбники "накатами" атакували південно-східну частину міста та ввійшли до нього.

Красногорівка належить до Мар'їнської міської громади Покровського району Донецької області України. Місто розташоване у центральній частині області, на річці Лозовій. До укрупнення у 2020 році Покровського району Красногорівка входила до його складу, будучи містом районного значення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Цього п*дара бути не повинно". На Закарпатті скасували концерт EL Kравчук. Той звинуватив адміністрацію закладу в булінгу - ЗМІ

неділя, 21 квітень 2024, 2:35

Адміністрація закладу FoRest у місті Хуст Закарпатської області відмовилася від виступу українського артиста EL Kравчук, пославшись на те, що люди в місті агресивно відреагували на анонс його концерту, запланованого на 5 травня. Про це інтернет-виданню...