Каміння з неба вже завалює: Анексований Крим потерпатиме від критичної нестачі туристів, - експерт

В анексованому Криму цього літа очікують критичний мінімум відпочивальників.

Туристичні галузі 2020 року на півострові зазнають фінансових втрат. В анексованому Криму цього літа очікують критичний мінімум відпочивальників. Кількість охочих відпочити може впасти до десятків тисяч.

Про це в коментарі "Апострофу" сказав колишній міністр курортів і туризму півострова до його анексії, а тепер глава "Асоціації індустрії гостинності України" Олександр Лієв, передають Патріоти України.
Експерт переконаний, що цьогоріч кількість туристів впаде до десятків тисяч, в попередні роки в середньому за сезон прибували близько мільйона осіб з Росії.
"З огляду на динаміку, цього року у Крим заїде близько 50-60 тисяч туристів. Велика частина – з території сусідньої Росії, частина – з материкової України, хоча їх складно розглядати саме як туристів. Люди з інших регіонів нашої країни їдуть, щоб побачитися з родичами, друзями. З Росії приїдуть ті, хто через об'єктивні причини без Криму обійтися не може... в плані медичного туризму, окремі кримські санаторії є унікальними, а альтернативу знайти складно", - говорить Лієв.
Своєю чергою власник одного з пансіонатів в селищі Штормове Алім Д. розповів виданню, що "після історії з референдумом" кожен сезон відпрацьовували практично в нуль.
"Зараз через карантин людей немає взагалі. Якщо минулого літа з 15 номерів в середньому у нас була зайнята третина, то цього – як виметено. Коли знімуть карантин, незрозуміло. Навіть якщо його скасують, і ми відпрацюємо липень-серпень в торішніх обсягах, то все одно підемо в жирний мінус", - зазначає він
Раніше так званий "глава" анексованого Криму Сергій Аксьонов визнав, що більшість курортних підприємств в окупованому Криму не зможуть почати роботу найближчим часом через пандемію коронавірусу, тож туристичний сезон 2020 може не відбутися.
Джерело: Апостроф
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ложь руководства РФ в вопросе коронавируса, достигла того апогея, когда сами же лгуны путаются в своих показателях", - Злий Одесит

понеділок, 13 липень 2020, 16:26

"С самого первого дня фиксации первого зараженного коронавирусом в России было понятно, что освещение данного вопроса официальными источниками подвержено очень жесткой цензуре и манипуляциям", - пише у своєму блозі Злий Одесит, передають Патріоти Украї...

"В Хабаровске народ поднял бунт против Москвы. На подходе еще 14 регионов РФ", - експерт

понеділок, 13 липень 2020, 15:26

"4 июля вступили в силу поправки в Конституцию РФ, которые легитимировали государственный переворот в России. Теперь россияне с Владимиром Путиным навсегда - пока смерть не разлучит их", - пише у своєму блозі Лілія Корнілова, передають Патріоти України...