
В адміністративному центрі окупованого Криму, місті Сімферополі, жителі відчувають труднощі з водопостачанням. Як свідчать опубліковані в Twitter фото користувача під ніком RoksolanaToday & Крим25%, вода в місті подається за графіком і при цьому вона дуже поганої якості, передають Патріоти України.
Зокрема, жителі мікрорайону Петровської балки обурюються тим, що за графіком вода в їх будинки подаватиметься лише в ранкові години, коли більшість з них знаходяться на роботі. "Що за дискримінація за району. Увечері з принципу влючати не будуть?" - запитують вони.

При цьому якість води, яка потрапляє до жителів окупованого Сімферополя, дозволяє використовувати її тільки в технічних цілях. Рідина з водопроводу - жовтуватого кольору і каламутна.
"Така вода тече на вулиці Міллера. Поки тече. Скоро і такий не буде..." - зауважила автор поста.
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...