
В адміністративному центрі окупованого Криму, місті Сімферополі, жителі відчувають труднощі з водопостачанням. Як свідчать опубліковані в Twitter фото користувача під ніком RoksolanaToday & Крим25%, вода в місті подається за графіком і при цьому вона дуже поганої якості, передають Патріоти України.
Зокрема, жителі мікрорайону Петровської балки обурюються тим, що за графіком вода в їх будинки подаватиметься лише в ранкові години, коли більшість з них знаходяться на роботі. "Що за дискримінація за району. Увечері з принципу влючати не будуть?" - запитують вони.

При цьому якість води, яка потрапляє до жителів окупованого Сімферополя, дозволяє використовувати її тільки в технічних цілях. Рідина з водопроводу - жовтуватого кольору і каламутна.
"Така вода тече на вулиці Міллера. Поки тече. Скоро і такий не буде..." - зауважила автор поста.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...