Кандидата від президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа на пост міністра охорони здоров'я Роберта Ф. Кеннеді-молодшого побачили під час додавання у схожу у напій невідомої синьої рідини. Daily Mail з посиланням на джерела, близькі до політика, повідомляє, що це метиленовий синій, передають Патріоти України.
Цей хімічний барвник популярний серед прихильників альтернативної медицини нібито через його "оздоровчий ефект" — речовина нібито здатна лікувати деменцію і навіть рак. Наразі метиленовий синій схвалений Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів для лікування метгемоглобінемії — рідке захворювання крові, яким страждають менш як 100 американців на рік і яке порушує здатність крові транспортувати гемоглобін. Зазвичай його вводять внутрішньовенно.
В одному з досліджень 2017 року, опублікованому в журналі Nature, йдеться про те, що метиленовий синій містить антиоксиданти, які допомагають шкірі утримувати вологу, захищаючи її від ознак старіння, ран і ультрафіолетового випромінювання.
Іноді метиленовий синій рекламують також як засіб для боротьби зі старінням. Вона нібито допомагає при лікуванні деменції, хвороб Альцгеймера та Паркінсона. Однак експерти зазначають про необхідність додаткових досліджень, щоб підтвердити ефективність.
Інші недавні дослідження показали, що метиленовий синій може бути небезпечним у великих дозах. Зокрема, група вчених із Північно-Західного політехнічного університету, університету імені Бача Хана, Тартуського університету, університету Шахіди Беназір Бхутто і Малакандського університету довела, що ця речовина під час вживання у великих дозах із більшою ймовірністю може спричинити рак.
Ведуча Ольга Фреймут в Україні була досить популярною, однак після переїзду до Лондона їй довелося все починати з нуля. В інтерв'ю Раміні Есхакзай вона розповіла, чому довго не могла знайти роботу, передають Патріоти України. За словами Фреймут, у Лонд...
"У Росії були два шанси вийти з нинішньої великої війни якщо не повною переможницею, то десь між позначками «перемога» і «часткова перемога» або «часткова перемога» і «нічия». Перший – наприкінці весни 2022 року, другий – наприкінці осені того ж року",...