​Канцлер Шольц з дивною впертістю вчепився в неможливість постачання Taurus, - Голобуцький

"Канцлер Шольц з дивною впертістю вчепився в неможливість постачання Taurus. Спочатку він злив розвіддані ("в Україні Сторм Шедоу обслуговують військові країн-постачальників") і підставив під небезпеку як мінімум дипломатів Великої Британії та Франції", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А тепер він у Дрездені "під час розмови з громадянами" заявив, що не погоджується постачати Taurus, бо як її "невірно застосувати, вона може вразити ціль десь у Москві".

Зважаючи на те, що Шольца за подібне почали критикувати навіть зважені опозиціонери з ХДС, а німецькі виборці помалу змінюють думку і збільшують підтримку постачання нам зброї включно з далекобійною, політичної доцільності я тут не бачу.

Натомість помилками Шольца вже скористався Макрон, щоб протиставити себе "Хохлафу" ("Повільному", як канцлера обізвали німці на політичному карнавалі Розенмонтаґу) - той ляпає не просто що попало, а ще й небезпечне для союзників. А от Макрон ставиться до своїх заяв дуже серйозно, на відміну від Шольца.

Бо заяву президента Франції щодо його достатньо радикальних припущень (про можливе відправлення військового контингенту до України) після ляпу Шольца складно трактувати якось інакше, ніж протиставлення. "Кожне слово, яке я кажу з цього приводу, і обмірковане, і зважене".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повінь на Росії - це не чорний лебідь, а чорний півень. Невдовзі іншу частину РФ чекає ще один півень – але вже червоний, - Андрій Бондар

неділя, 21 квітень 2024, 0:30

"Повінь на Росії – це, звісно ж, не "чорний лебідь", а "чорний півень". Перепрошую за несвідомий каламбур. Різниця між лебедем і півнем очевидна для кожного орнітолога-любителя", - пише український письменник Андрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі...