
Українські військовослужбовці на Донбасі протягом двох діб знищили два сучасних російських комплекси радіоелектронної боротьби. Про це повідомляє волонтер Роман Бурко, зазначають Патріоти України.
"За 2 доби двічі в різних місцях спалили на Донбасі сучасний російський комплекс радіоелектронної боротьби РБ-341В "Леєр-3".02/04/19 біля н.п. Конькове, 04/04/19 рухався від н. п. Старобешеве", - йдеться у повідомленні.
За словами Бурка, цей комплекс фіксувався волонтерами на окупованій території Донбасу на відео в 2015 та 2016 роках.
Офіційно система "Леєр-3" називається "передавач перешкод абонентським терміналам стільникового зв’язку стандарту GSM, що закидається аеродинамічно". Комплекс призначається для приглушення GSM-зв’язку за допомогою перешкод, які передає БПЛА "Орлан-10" (2 одиниці має в комплекті).



У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...