“Карантинні” сніданки в школах: Батьки обурені, у МОН просять потерпіти (фото)

Згідно з оновленими рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я щодо організації навчального процесу на період карантину, в школах заборонено організовувати мультипрофільне харчування за типом “шведського столу” і шляхом самообслуговування.

Заступник в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій попросила батьків, які незадоволені харчуванням своїх дітей у школах, потерпіти, поки закінчиться карантин. Про це вона написала в Facebook, передають Патріоти України.

“Знаю, що з початком нового навчального року ви невдоволені тим, як харчуються ваші діти у шкільних їдальнях. Розумію, що тих «сніданків» для учнів початкової школи, які порційно фасуються в разову упаковку, недостатньо для повноцінного сніданку. Але в умовах пандемії організація шкільного харчування потребує інших підходів. Саме тому це вимушені дії на час, поки у країні діють карантинні обмеження”, — написала Мандзій.

Також вона додала, що після скасування карантину школи повернуться до звичної моделі мультипрофільного харчування.

Зазначимо, що згідно з оновленими рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я щодо організації навчального процесу на період карантину, в школах заборонено організовувати мультипрофільне харчування за типом “шведського столу” і шляхом самообслуговування.

Самі навчальні заклади повинні забезпечити дітей боксами з попередньо фасованою харчовою продукцією.

Однак багатьох батьків обурила якість їжі в боксах. Фотографії сніданків у столичних школах публікують у соцмережах.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...

Рішення російського командування спровокувало полювання на власні мобільні вогневі групи: Чому істерять Z-воєнкори й де зараз найгарячіше, - Злий Одесит

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:28

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...