“Карантинні” сніданки в школах: Батьки обурені, у МОН просять потерпіти (фото)

Згідно з оновленими рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я щодо організації навчального процесу на період карантину, в школах заборонено організовувати мультипрофільне харчування за типом “шведського столу” і шляхом самообслуговування.

Заступник в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій попросила батьків, які незадоволені харчуванням своїх дітей у школах, потерпіти, поки закінчиться карантин. Про це вона написала в Facebook, передають Патріоти України.

“Знаю, що з початком нового навчального року ви невдоволені тим, як харчуються ваші діти у шкільних їдальнях. Розумію, що тих «сніданків» для учнів початкової школи, які порційно фасуються в разову упаковку, недостатньо для повноцінного сніданку. Але в умовах пандемії організація шкільного харчування потребує інших підходів. Саме тому це вимушені дії на час, поки у країні діють карантинні обмеження”, — написала Мандзій.

Також вона додала, що після скасування карантину школи повернуться до звичної моделі мультипрофільного харчування.

Зазначимо, що згідно з оновленими рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я щодо організації навчального процесу на період карантину, в школах заборонено організовувати мультипрофільне харчування за типом “шведського столу” і шляхом самообслуговування.

Самі навчальні заклади повинні забезпечити дітей боксами з попередньо фасованою харчовою продукцією.

Однак багатьох батьків обурила якість їжі в боксах. Фотографії сніданків у столичних школах публікують у соцмережах.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як sportbank допомагає ЗСУ та українцям

четвер, 11 серпень 2022, 19:45

Зміни банку з початком повномасштабної війни, чим допомагає ЗСУ, як підтримує клієнтів та своїх співробітників. Про основні зміни в діяльності sportbank, відгуки клієнтів та коментарі від засновників банку, читайте в статті. Як sportbank допомагає ЗСУ ...