
Заступник в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій попросила батьків, які незадоволені харчуванням своїх дітей у школах, потерпіти, поки закінчиться карантин. Про це вона написала в Facebook, передають Патріоти України.
“Знаю, що з початком нового навчального року ви невдоволені тим, як харчуються ваші діти у шкільних їдальнях. Розумію, що тих «сніданків» для учнів початкової школи, які порційно фасуються в разову упаковку, недостатньо для повноцінного сніданку. Але в умовах пандемії організація шкільного харчування потребує інших підходів. Саме тому це вимушені дії на час, поки у країні діють карантинні обмеження”, — написала Мандзій.
Також вона додала, що після скасування карантину школи повернуться до звичної моделі мультипрофільного харчування.
Зазначимо, що згідно з оновленими рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я щодо організації навчального процесу на період карантину, в школах заборонено організовувати мультипрофільне харчування за типом “шведського столу” і шляхом самообслуговування.
Самі навчальні заклади повинні забезпечити дітей боксами з попередньо фасованою харчовою продукцією.
Однак багатьох батьків обурила якість їжі в боксах. Фотографії сніданків у столичних школах публікують у соцмережах.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...