
У Підмосков'ї наростає криза зі збоєм опалювальних систем у низці міст. Проблема дісталася навіть до стратегічного командного пункту ракетних військ. Про це повідомляє російський телеграм-канал ВЧК-ОГПУ з посиланням на свої джерела, передають Патріоти України.
"Перебої з опаленням дісталися до Балашихи, місцева влада нарікає на перебої і стрибки електроенергії, які призвели до зупинки роботи газових котлів в котельнях. Жителі Балашихи стали замерзати. Вчора черга померзнути дісталася і до благополучної Рубльовки, кілька ЖК і сіл в районі Ромашково сиділи без світла і опалення 8 годин", - йдеться в повідомленні.
За даними телеграм-каналу, "високопоставлені і забезпечені мешканці" елітного Рубльовського напрямку обдзвонили все начальство Московської області і домоглися відновлення подачі тепла. А тим часом без опалення залишилися військові об'єкти регіону.
"У Сонячногірську половина міста без опалення, мерзнуть сім'ї військових спецназівців на Вистрілі. Мерзне Тімоново і база Солнечногорск 7, це військове містечко, яке обслуговує командний пункт так званий "Квадрат", саме тут несе цілодобове чергування розрахунок системи попередження про ракетний напад, сюди стікається вся інформація з наземного і космічного ешелонів СПРН і саме тут виконують рішення про ядерний удар у відповідь", - пише ВЧК-ОГПУ.
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...