"Карти показують сприятливу ситуацію для ЗСУ": Таролог дала прогноз для України на осінь 2022-го (відео)

Таролог Ірина Клевер дала прогноз на осінь 2022 для українців й заявила, що урожай вдасться зібрати, та противник постійно цьому заважатиме й робитиме все для того, аби результати праці громадян України звести нанівець. Про це вона розповіла в інтерв'ю YouTube-каналі TOP, передають Патріоти України.

"Не вийде у них завадити, але заважатимуть... Заважатимуть, щоб казна була порожньою, щоб їсти не було чого. Не виходить воєнним шляхом це зробити, так вони інакше чинять, наприклад, вивозять зерно", - каже астроексперт.

За словами Клевер, економічного зростання в Україні восени не буде, бо ні з чого. "Одним словом можна сказати: "Виживемо", - охарактеризувала таролог економічну ситуацію в нашій країні у період з вересня по листопад. Що стосується воєнних дій, то карти показують сприятливу ситуацію для ЗСУ.

Крім того, астроексперт запевнила, що восени ми не замерзнемо, але "сафарі" в Україні не буде. Й це потрібно розуміти.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

ЗСУ можуть закріпитися на Кінбурнській косі та продовжити звідти контрнаступ у Херсонській області, - ISW

понеділок, 28 листопад 2022, 6:29

Російські оборонні позиції свідчать про те, що окупанти сприймають перспективу українського контрнаступу через річку Дніпро як серйозну загрозу. Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що набір укріплень армії РФ на Кінбурнсь...