Казали дебілам - не чіпайте Залужного, бо отримаєте проблеми на фронті. Не послухали. Отримали, - Борислав Береза

"Щось мені це нагадує імітацію роботи, коли не знають, що робити. І від цього так тхне популізмом, помилками та звичкою до простих рішень, що, здається, я знаю, чия ця ідея", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"У Генштабі планують зменшити штат на 60%. Завдяки цьому будуть можливі ротації підрозділів, які виконують бойові завдання, — заявив начальник Головного управління оборонного планування Генштабу ЗСУ Острянський. Вивільненим особовим складом планують доукомплектувати органи управління оперативного та тактичного рівнів, а також бойові військові частини.

А давайте за пунктами? Вони зможуть після цього скорочення відправити 300 полковників брати посадки? Чесно? А може хтось вірить у три штурмові роти з полковників? Чи хтось вважає, що це майбутні 300 ротних чи 300 комбригів? Цікаво, а хтось задумувався про наслідки того, що буде, якщо такий полковник з Генштабу потрапить у полон з його рівнем знань та інформованості?

І головне, тоді вирішуватимуть всі стратегічні завдання, що стоять перед Генштабом, будуть ті 150 людей, що залишаться в Генштабі? Серйозно? Ефективність аналізували?

Схоже, що ні. Тоді цікаво, як це рішення вплине на стабілізацію лінії фронту та розробку майбутніх стратегій? Ніяк? Тоді нах*іна? Казали дебілам — не чіпайте Залужного, бо отримаєте проблеми га фронті. Не послухали. Отримали. А зараз вирішили показати, що можна зробити ще гірше? Немає слів...".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дарвин заливается от смеха!": "Спритний" окупант голими руками впіймав український дрон (відео)

середа, 12 червень 2024, 22:02

Російський окупант на фронті вирішив піти “на полювання”. Але зловити він намагався не тварину, а український дрон. І з цим заданням він впорався дуже добре. Відповідне відео на своїй сторінці в соцмережі опублікував журналіст Юрій Бутусов, передають П...

У роботах бере участь відповідна техніка: Окупанти почали будувати фортифікації біля Вовчанська - DeepState

середа, 12 червень 2024, 21:44

Російські окупанти почали будувати фортифікації біля Вовчанська Харківської області. Про це повідомляє проєкт DeepState в Telegram, передають Патріоти України. «Ворог проводить інженерно-фортифікаційне облаштування у 2,7 км на північний схід від Вовчан...