
Ексрадник Офісу президента Олексій Арестович вчергове розкритикував дії української влади, коментуючи загострення у стосунках між Україною та Польщею. Арестович вважає, що для повної картини не вистачає лише «оголосити війну Польщі». Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.
«Я гадаю, що ми не доопрацьовуємо. Потрібно оголосити Польщі війну.) Отак буде дуже схоже на 100 років тому. Щоправда, і кінець буде той самий, але, мабуть, нам цього дуже хочеться», – прокоментував ексрадник.

Арестович вважає, що до влади «потрапили випадкові люди», які не знають як її контролювати. «А ви помітили, що кожен уряд в Україні починається по-різному і закінчується так само – політичним самогубством?.. Це тому, що всі ці люди при владі – випадкові люди при владі. Отримавши історичний шанс, влада не знає як ним користуватися, втомлюється від себе і починає педалювати єдиний інстинкт, який у них залишився – жага до смерті», – написав Арестович.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...