
Ексрадник Офісу президента Олексій Арестович вчергове розкритикував дії української влади, коментуючи загострення у стосунках між Україною та Польщею. Арестович вважає, що для повної картини не вистачає лише «оголосити війну Польщі». Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.
«Я гадаю, що ми не доопрацьовуємо. Потрібно оголосити Польщі війну.) Отак буде дуже схоже на 100 років тому. Щоправда, і кінець буде той самий, але, мабуть, нам цього дуже хочеться», – прокоментував ексрадник.

Арестович вважає, що до влади «потрапили випадкові люди», які не знають як її контролювати. «А ви помітили, що кожен уряд в Україні починається по-різному і закінчується так само – політичним самогубством?.. Це тому, що всі ці люди при владі – випадкові люди при владі. Отримавши історичний шанс, влада не знає як ним користуватися, втомлюється від себе і починає педалювати єдиний інстинкт, який у них залишився – жага до смерті», – написав Арестович.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...