Керівний склад "Енергоатому" їде у Відень. Що не так із представництвом? - експерт

"Представництво України в Раді керуючих МАГАТЕ - справа серйозна. Однак українські "атомні" чиновники підійшли до неї за звичним туристичним принципом", - пише експертка у галузі атомної енергетики Ольга Кошарна на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"До речі, дуже цікава ситуація навколо представництва України в Раді керуючих МАГАТЕ, засідання якої відкрилося сьогодні, 4 березня у Відні. Нагадаю, що Україну вибрали в члени РК у вересні 2023 після паузи з 2012.

До 3 березня не було розпорядження президента України про уповноваженого представника від України в Раді керуючих. Головою представництва України при міжнародних організаціях у Відні призначили Е.Джапарову пару тижнів тому тільки. Зазвичай, в РК держави представляють саме дипломати. Але!!!

Міністр енергетики України Г. Галущенко разом з камарільєю в ЕА (Енергоатомі), призначеними ОП із вдячності А. Деркачу у 2020, з листопада 2023 намагався стати представником України в Раді керуючих МАГАТЕ та готував проєкти указів президента. Він та камарілья не розуміють, що членство в Раді передбачає постійну присутність у Відні та важку дипломатичну роботу в кулуарах, непублічну, з членами РК задля просування українських інтересів. І це робота дипломатів.

За моїми джерелами, до складу делегації на наступний тиждень входять, крім Г. Галущенка, недолугий голова Держатомрегулювання О. Коріков, і в.о. голови правління оператора всіх АЕС П. Котін. Це взагалі нонсенс, бо будуть розглядатися політичні питання.

Жодного міністра енергетики, голови регулятора та операторів АЕС із інших держав-членів у засіданні РК не передбачається. Тобто, "ядерний туризм" камарільї за рахунок платників податків України у всій красі. Скільки буде тривати ця ганьба на весь світ?!

Рідкісний випадок членства в Раді керуючих МАГАТЕ буде знову не використаний ефективно через такі ігри навколо представництва від України - чи голови постпредства, чи міністра-юриста...".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Трамп не поїде в Україну, тому що, просто кажучи, Путін цього не хоче", - конгресвумен

субота, 13 квітень 2024, 16:54

Конгресвумен із Палати представників Майкі Шеррілл від штату Нью-Джерсі, розкритикувала експрезидента США Дональда Трампа за його слова про те, що поїздка в Україну була б «недоречною», зазначивши, що справжньою причиною є те, що цього «просто не хоче»...

Починайте вже думати, де і як ви переживете наступну зиму. Теплова генерація нашої країни, як би коректніше сказати, знаходиться у глибокому нокауті, - Віктор Таран

субота, 13 квітень 2024, 16:44

"Ну що ж, судячи з останніх ударів і заяв "Центренерго", теплова генерація нашої країни, як би так коректніше сказати, знаходиться в глибокому нокауті. Всі ТЕС "Центренерго" – Трипільська, Вуглегірська і Зміївська ТЕС – повністю втрачені/зруйновані", -...