
"Я поки вивчаю всю інформацію по Укрнафті і розумію, що одним текстом це не закінчиться. Це гиперафера! Наприклад, ви знаєте, що Укрнафту після націоналізації передали в управління Міноборони? Мабуть не знали? А знали, що Укрнафта працює без фінплану на 2023 рік? Мабуть і цього не знали", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Тоді ви не знаєте і про те, що на запит Міноборони про фінплан керівництво Укрнафти послало Міністерство оборони куди подалі, на підставі, що у Міноборони частка власності менше 50%. Взагалі Міноборони і не було власником Укрнафти до націоналізації, але така відповідь їх задовільнила. Тож ніяких претензій до керівництва Укрнафти щодо збитків компанії та не виконання фінплану не буде. А так можна було? Чи лише під час війни?

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...