Керівництво окупантів розглядає питання руйнування та знищення нашої критичної інфраструктури як завдання саме стратегічного рівня, - Машовець

Судячи з результатів вчорашнього масованого ракетного удару... я би зробив декілька висновків:

- Очевидно, що російське командування ПКС чітко знає - КУДИ і КОЛИ бити... щоб досягнути бажаного ефекту... й так, в них є відповідний план... (тобто, це означає, що в них є відповідні ДЖЕРЕЛА інформації, в тому числі, в режимі он-лайн, стосовно стану нашої інфраструктури та динаміки її відновлення)

- "Жиденький налёт", на мою думку, обумовлений не структурою та обсягами запасу ракетного озброєння пігдогів, а в першу чергу його ВИБІРКОВІСТЮ стосовно наряду сил й засобів ЗПН, виділених для удару і обраною методологією прориву системи ППО України... (тобто, це означає, що вони ґрунтовно та детально ВИВЧАЮТЬ нашу систему ППО і загалом систему захисту нашої цивільної інфраструктури).

Розрахунок свого власного "ракетного запасу", тут скоріше - вторинний фактор, яким вони керуються у визначенні складу та розміру ЗПН, призначених у той чи інший удар (і це явно, обумовлюється якимось практичними чинниками... але це - тема - окремої розмови).

- Той факт, що при організації та проведенні цих ударів, вони достатньо часто НЕ влучають по обраним цілям та об'єктам, а влучають по мирним громадянам України (й це призводить до численних жертв серед них) зовсім не розглядається російським військовим командуванням (й відповідно, їхнім військово-політичним керівництвом), як фактор, що суттєво заважає досягненню "поставленных задач" (у даному випадку - руйнування енергетичної інфраструктури України). Вони до цього відносяться, як до неприємного, у інформаційно-психологічному сенсі, побічного ефекту (потрібно постійно виправдовуватися...). Відповідно, зупинятися через це вони, явно не збираються...

- Більше того, в окремих випадках, російське військове командування цілком свідомо спрямовує ракетні удари проти цілей та об'єктів, при враженні яких вірогідність загибелі мирного цивільного населення України не просто зростає у рази, а є майже гарантованою. Тому, очевидно, що у цих випадках ми можемо вести мову про свідому реалізацію росіянами ЕЛЕМЕНТІВ СТРАТЕГІЇ ведення війни, які очевидно просто передбачають порушення міжнародних правил та законів війни... заздалегідь.

- Очевидно, що при підготовці того чи іншого чергового масованого ракетного удару по цілям та об'єктам на території України, противник намагається випробовувати самі різні варіанти - від постійного "турбуючого" методу (в тому числі, для ведення розвідки нашої ППО і її виснаження), до масованих одномоментних ударів... По-суті, вони пробують досягнути своєї мети різними варіаціями використання своїх ЗПН. Тут, ймовірно, все визначається складом "прайсу" цих засобів, які знаходяться, або будуть найближчим часом знаходитись, у їхньому розпорядженні...

- І останнє... очевидно, що російське військово-політичне керівництво розглядає питання руйнування та знищення нашої критичної інфраструктури (особливо, енергетичної....), як завдання саме СТРАТЕГІЧНОГО рівня, успіх у виконанні якого, здатний суттєво вплинути на загальний перебіг війни....

А якщо згадати той факт, що впр рф активно впроваджує комплекс заходів, спрямованих на адаптацію їхнього пігдогівського заповідника до ведення довготривалої війни на виснаження... то стає очевидним головний сенс їхньої стратегії ведення війни на середньо-строкову перспективу... де є 3 ключових елемента, а саме:

- створити шляхом мобілізаційних заходів МАСОВУ Сухопутну армію (мета очевидна, поки - ведення стратегічної оборони та одночасне створення і накопичення СТРАТЕГІЧНИХ РЕЗЕРВІВ, а в подальшому явно - черговий стратегічний наступ)

- перевести економіку, соціальну, інформаційну та інші сфери країни, а також держ-апарат (вертикаль влади) "на військові рейки"

- зруйнувати (або краще сказати - нанести критичну шкоду), аналогічним стратегічним елементам противника (тобто Україні, при можливості, й нашим союзникам), щоб позбавити нас, принаймні, на середньо-строкову перспективу засобів та можливостей вести довготривалу війну на виснаження.

Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дегенерати, котрі кричали, що їм шкода 40 російських активістів, які загинули в Одесі 2 травня, тепер радісно закликають убити всіх одеситів загалом", - Казанський

неділя, 24 вересень 2023, 0:30

"Співробітниця російської державної пропаганди Юлія Вітязєва, яка працює на каналі в Соловйова, заявила, що їй уже не потрібна Одеса, і закликала стерти її з лиця землі", - пише журналіст Денис Казанський у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти Ук...