"Хачу жіть... спасаєт толька водка": П'яний окупант поплакався дружку, котрий залишився вдома, на численні втрати і брак всього необхідного

Російський окупант розповів своєму знайомому про пиятику на позиціях, численні втрати та погане оснащення.

Він зазначив, що це "війна, на якій або ти, або тебе". А він просто хоче вижити. Відповідний запис розмови перехопило та опублікувало Головне управління служби розвідки України.

"Або ти їх, або вони тебе. Ось так я тобі скажу. Артилерія – це просто ж..а. Навіть зараз, я вийшов у поле, стою тут один. Якщо мене зніме снайпер, то ти вибач", – сказав росіянин.

Загарбник додав, що у них майже немає забезпечення. Немає навіть приладів нічного бачення. Тому якщо поїде техніка, то вони повністю незахищені. Щоб не зійти з глузду вони сидять та п'ють.

"Спілкувався зі знайомим з десантно-штурмової бригади. Їх там з 70 людей лишилося 15. Вони два рази сходили у наступ. Вони взяли 800 метрів", – наголосив окупант.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Росії дивно пояснили встановлення бюсту Сталіна на меморіалі розстріляних у 1939 році поляків

неділя, 1 жовтень 2023, 19:00

У Тверській області РФ на території меморіального комплексу “Мідне”, який присвячено пам'яті жертв політичних репресій і де поховано, зокрема, розстріляних у 1939 році польських військовополонених, з'явилося погруддя Сталіна. Директор меморіалу назвав ...

Можливо, що хтось із них дійсно усе розуміє: Білоруські прикордонники здивували українців (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 18:51

Неординарна подія трапилася 1 жовтня на одному із пунктів пропуску з Білоруссю. Під час всеукраїнської хвилини мовчання білоруси приспустили свій прапор. Про це повідомляє журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. «Не знаю, чи це була ін...