Харків здивувала родина диких кабанів, що гуляла в межах міста

Знімок даної події був опублікований в Facebook-спільноті "Жити в Харкові".

Фото від obozrevatel.com

Жителі Харкова днями помітили в районі місцевого лісопарку сімейство диких кабанів: хрюшки діловито переходили магістраль, не особливо побоюючись машин, розповідають Патріоти України.

Автовласники ж, помітивши незвичайну ходу, змушені були пригальмовувати. Інтернет-користувачі обговорюють цю подію. Місцеві жителі повідомляють, що на цьому місці недавно авто збило дику козу.

У соцмережах також згадують досвід Європи, відзначаючи, що подібні ділянки доріг необхідно огороджувати сіткою, щоб уникнути ДТП.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...