29 червня комунальне підприємство уклало договір з ФОП Клименко А. В. Поліклініка купила в підприємця три футболки Polo розміру XXL та одну футболка розміру XL, кожна по 5184 грн., повідомляють Патріоти України.
"Вартість чоловічої футболки Polo в інтернеті коливається від 400 до 2000 грн. Але поліклініка в декілька разів перевищила вартість дорогих футболок. У травні поліклініка у того ж ФОПа придбала дві футболки Polo XXL взагалі по 6276 грн. Так що червнева закупівля одягу пройшла з економією", — пише "Харківський антикорупційний центр".
Окрім брендових футболок, медики установи цікавляться дорогим взуттям. У квітні 2023 року поліклініка придбала у Клименка дві пари жіночих кросівок 37 та 39 розмірів по 6430 грн. за пару. На офіційному сайті Adidas в Україні можна придбати жіночі кросівки за 1000-3000 грн.
"ХАЦ поспілкувався з контактною особою поліклініки № 24 Іваном Плякою. Він підтвердив такі ціни на одяг. За його словами, це спеціалізований одяг, зроблений на замовлення", — повідомляють розслідувачі.
У поліклініки є й інші нетипові для медичного закладу закупівлі. 10 червня 2022 року медики купили 2,2 квадратних метри зеленого моху за майже п’ятдесят тисяч гривень і квітки у вазоні за 18 850 грн.
Більшість товарів поліклініка №24 замовляє у ФОП Клименко, і дуже часто, за даними ХАЦ, переплачує за них. Наприклад, поліклініка купила бойлер за 17 140 грн., а в торгівельному центрі такий коштує удвічі дешевше — 8929 грн. Мило “Друг”, яке в магазині можна купити за 22 гривні, ФОП Клименко продає за 41 грн.
За всю історію “відносин” поліклініка № 24 заплатила підприємцю Артему Клименку понад десять мільйонів гривень за 578 контрактами. Головний лікар поліклініки Максим Бабак відмовився пояснити, чому поліклініка купує брендовий одяг за такими цінами. "Не чую вас", - сказав Бабак і кинув слухавку.
"Коли я писав блог по вбивству Фаріон, то зразу сказав, що ви будете здивовані вбивцею і мотивами", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України. "Зараз бачу сміхуйочки з приводу, що наступною жертвою мав бути Макс Бужанський. Про ...
Лідери козацтва пізніших часів відтіснили в пам'яті народу відчайдушного і умілого отамана, що з купкою запорожців став одним з вершителей доль Східної Європи і підняв роль українського козацтва до небувалих до того висот, перевершивши Байду Вишневецького