
"Коли Путін відключив нафту Орбану, то просто вказав на його справжнє місце. Зручна штучка хазяїна Кремля. Хоче - попросить зробити брудну роботу. А захоче - змусить. Анекдот про зручну штучку і царівну-жабу переповідати не буду, але пошукайте, він доречний", - пише радниця міністра енергетики України Олена Зеркаль на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Коли Угорщина вибивала собі «виключення» з пакету санкцій на нафту, їх попереджали, що це погано закінчиться. Мої попередження Орбан сприйняв як погрозу і навіть вимагав гарантій проти «нещасного випадку». От він і настав і для Угорщини, і для Чехії, і для Словаччини, які залежать від поставок нафтопроводом.
Вони це зможуть пережити, Європі є де брати пальне, але ми не маємо зловтішатися. Нам треба допомогти країні-наркоману, залежній від одного постачальника нафти, злізти з цієї голки.
Ми маємо розуміти, що угорці працюватимуть на Росію і Путіна безвідносно до того, чи роблять вони це з задоволенням чи з примусу. Приниження Орбана путіна не обходить, головне, щоб штучка кричала про шкоду санкцій.
Правильним рішенням було би сприяти диверсифікації постачання. І тут у нас є що запропонувати. У нас є чудовий нафтопровід Одеса-Броди, який сполучається з «Дружбою». Після перемоги та розблокування одеського порту ми зможемо наповнити його нафтою для «Дружби». І тоді Угорщина отримає доступ до різних постачальників нафти. І зможе не залежати від путінських витівок. А ми, може, навіть станемо друзями з угорцями)".
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...