"Херсонщина. Мобілізовані "союзники", як їх обзивають у РФ, з "ЛДНР" звалили з лінії зіткнення", - Голобуцький

"Восімьлєт": донбабвійці почали підозрювати, що Росія не через альтруїзм і братні почуття їх окупувала і масово відправила в окопи", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Херсонщина. Мобілізовані "союзники", як їх обзивають в РФ, з "ЛДНР" звалили з лінії зіткнення. Окупанту довелось терміново підтягувати свій десант.

При тому з окупованого Донбасу з'являється чимдалі більше приватних повідомлень про майже повну відсутність чоловіків і юнаків в містах і містечках, відео півпорожніх вулиць, де серед пішоходів тільки жінки й дівчата - загарбник вигріб всіх чоловіків і пустив на м'ясо.
Регулярними стали повідомлення від окупантів, що терористи з "ЛНР" відмовились воювати на території "ДНР" чи воювати разом з "донецькими" і навпаки. Що терористи з недореспублік перестріляли одне одного чи влаштували масштабну бійку. Чи організовано дезертирували, як сьогодні на Херсонщині.
Тобто, по суті зараз врешті Росія довиконує поставлені ще 2014-го задачі щодо Донбабве: окупувати і зачистити території від населення сумнівної лояльності (бо вони дуже хотіли "пенсії/ зарплати як в Росії" - точніше, як в Москві, але не все інше "як в Росії", і тим більше не вмирати за інтереси Росії). "Восімьлєт" ситуація не зрушувалась з мертвої точки - Україна вперто не хотіла нищити свій Донбас. Зате тепер за півроку Росія, схоже, впоралась з зачисткою".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Від екстравагантного голови колгоспу до жахливого диктатора у центрі Європи: 30 років правління Лукашенка. Що "Бацька" обіцяв народу в перші та останні демократичні вибори Білорусі

неділя, 21 липень 2024, 0:44

Коли Лукашенко йшов на вибори вперше, він критикував комуністів, обіцяв перемогти корупцію і робив ставку на молодих виборців. . 30 років тому Олександр Лукашенко вперше виграв вибори в Білорусі. Лукашенко переміг із величезним відривом, набравши 80,3...

Десятки українських БПЛА ефектно накрили авіабазу "Миллерово" в Ростовській області: Експерти розбирали наслідки ударів (відео)

субота, 20 липень 2024, 18:45

Московський офіціоз запевняє про те, що нібито "збили" всі 26 дронів, водночас факти свідчать зовсім про інше. Авіабаза "Миллерово" сьогодні, 20 липня, у ночі стала ціллю для масштабної атаки українських дронів, які уразили критично важливі об'єкти на ...