"Херсонщина. Мобілізовані "союзники", як їх обзивають у РФ, з "ЛДНР" звалили з лінії зіткнення", - Голобуцький

"Восімьлєт": донбабвійці почали підозрювати, що Росія не через альтруїзм і братні почуття їх окупувала і масово відправила в окопи", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Херсонщина. Мобілізовані "союзники", як їх обзивають в РФ, з "ЛДНР" звалили з лінії зіткнення. Окупанту довелось терміново підтягувати свій десант.

При тому з окупованого Донбасу з'являється чимдалі більше приватних повідомлень про майже повну відсутність чоловіків і юнаків в містах і містечках, відео півпорожніх вулиць, де серед пішоходів тільки жінки й дівчата - загарбник вигріб всіх чоловіків і пустив на м'ясо.
Регулярними стали повідомлення від окупантів, що терористи з "ЛНР" відмовились воювати на території "ДНР" чи воювати разом з "донецькими" і навпаки. Що терористи з недореспублік перестріляли одне одного чи влаштували масштабну бійку. Чи організовано дезертирували, як сьогодні на Херсонщині.
Тобто, по суті зараз врешті Росія довиконує поставлені ще 2014-го задачі щодо Донбабве: окупувати і зачистити території від населення сумнівної лояльності (бо вони дуже хотіли "пенсії/ зарплати як в Росії" - точніше, як в Москві, але не все інше "як в Росії", і тим більше не вмирати за інтереси Росії). "Восімьлєт" ситуація не зрушувалась з мертвої точки - Україна вперто не хотіла нищити свій Донбас. Зате тепер за півроку Росія, схоже, впоралась з зачисткою".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хто у рукопашній, а хто з-за рогу тільки позирає...

вівторок, 7 лютий 2023, 10:01

Начистоту. Їх небагато, напевне, менше десятка всього лише, але вони є і я їм найбільше вдячний за уважність та люб’язність. Тим, хто привітав мене із встановленням маленької справедливості: присвоєнням одній із центральних вулиць столиці імені великог...

Знайшли дірку в санкціях: РФ вдалося забезпечити американськими високотехнологічними деталями завод із випуску БПЛА іранського зразку, - ISW

вівторок, 7 лютий 2023, 9:37

Росія спромоглася придбати компоненти для ударних безпілотників у США. В усьому виною неефективність західних санкцій проти Ірану та РФ. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни ISW. . Зазначається, що Росія та Іран просувають плани щ...