"Херсонщина. Мобілізовані "союзники", як їх обзивають у РФ, з "ЛДНР" звалили з лінії зіткнення", - Голобуцький

"Восімьлєт": донбабвійці почали підозрювати, що Росія не через альтруїзм і братні почуття їх окупувала і масово відправила в окопи", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Херсонщина. Мобілізовані "союзники", як їх обзивають в РФ, з "ЛДНР" звалили з лінії зіткнення. Окупанту довелось терміново підтягувати свій десант.

При тому з окупованого Донбасу з'являється чимдалі більше приватних повідомлень про майже повну відсутність чоловіків і юнаків в містах і містечках, відео півпорожніх вулиць, де серед пішоходів тільки жінки й дівчата - загарбник вигріб всіх чоловіків і пустив на м'ясо.
Регулярними стали повідомлення від окупантів, що терористи з "ЛНР" відмовились воювати на території "ДНР" чи воювати разом з "донецькими" і навпаки. Що терористи з недореспублік перестріляли одне одного чи влаштували масштабну бійку. Чи організовано дезертирували, як сьогодні на Херсонщині.
Тобто, по суті зараз врешті Росія довиконує поставлені ще 2014-го задачі щодо Донбабве: окупувати і зачистити території від населення сумнівної лояльності (бо вони дуже хотіли "пенсії/ зарплати як в Росії" - точніше, як в Москві, але не все інше "як в Росії", і тим більше не вмирати за інтереси Росії). "Восімьлєт" ситуація не зрушувалась з мертвої точки - Україна вперто не хотіла нищити свій Донбас. Зате тепер за півроку Росія, схоже, впоралась з зачисткою".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На рахунок зеків-дезертирів... - Машовець

понеділок, 29 травень 2023, 2:35

Й на рахунок зеків-дезертирів, яких зараз російське військо ловить на тимчасово окупованій території українського Донбасу та власної Ростовської області... І це НЕ "вагінери"... це інші зк... Ви все правильно зрозуміли... Так, тепер зеками комплектують...

Мобілізовані росіяни в ступорі: Командування тижнями не вивозить 200-х та 300-х з Новобахмутівки

понеділок, 29 травень 2023, 1:50

Тих, кого ще можна було б врятувати невпинно переходять з категорії поранених у загиблі