
"Падение банков означает только одно – вероятность крупномасштабной войны резко возросла. Поскольку США другого варианта выхода из депрессии, которая им грозит в результате этого кризиса, кроме как раскручивания крупномасштабной войны, в которой они могут списать долги, а долг сумасшедший, свыше 30 триллионов долларов, и плюс падение банков. Поэтому – только война. Вероятность Третьей мировой войны в горячей фазе после падения банков резко возросла", - член-кореспондент Російської академії ракетних та артилерійських наук, військовий експерт Константін Сівков. І хто ж його на ТБ пустив? Чи вже на нарах десь відпочиває зі зламаним носом?" - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...