"Хіба ж можна так лякати росіян - що США тепер у будь-якому випадку тупо розкатають Росію на купку трісок, бо в них "депресія", - Голобуцький (відео)

"Падение банков означает только одно – вероятность крупномасштабной войны резко возросла. Поскольку США другого варианта выхода из депрессии, которая им грозит в результате этого кризиса, кроме как раскручивания крупномасштабной войны, в которой они могут списать долги, а долг сумасшедший, свыше 30 триллионов долларов, и плюс падение банков. Поэтому – только война. Вероятность Третьей мировой войны в горячей фазе после падения банков резко возросла", - член-кореспондент Російської академії ракетних та артилерійських наук, військовий експерт Константін Сівков. І хто ж його на ТБ пустив? Чи вже на нарах десь відпочиває зі зламаним носом?" - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"Бо хіба ж можна так лякати росіян - що США тепер в будь-якому випадку тупо розкатає Росію на купку трісок просто тому, що в них там якісь банки збанкрутували і в Америки депресія? Щойно оце розійдеться - буде, мабуть, нова й потужна хвиля міграції росіян будь-куди, аби подалі від мішені для злобної депресивної Америки".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

До Росії надійшли китайські бронемашини Tiger

середа, 7 червень 2023, 21:05

Російську національну гвардію озброїли першими бронемашинами Tiger китайського виробництва. . Бронетехніка поступила на озброєння чеченського підрозділу «Ахмат», який входить до «Росгвардії». . Військова техніка китайського виробництва вперше з’явила...

"Мала витримати ядерний удар": Експерт пояснив, що окупанти знали, як мінувати Каховську ГЕС

середа, 7 червень 2023, 19:15

Головний інженер "Укргідропроекту" Микола Калінін заявив, що Каховську ГЕС могли підірвати лише зсередини, оскільки вона збудована так, щоб витримувати надпотужні удари ззовні. Про це Калінін сказав в інтерв’ю виданню Тексти, зазначивши при цьому, що в...