Хіти тижня. "36-та мовчати не буде, там хлопці агресивні", - терорист "ДНР" про українських морпіхів

За словами терориста, саме з цією бригадою у бойовиків були серйозні бої.

Бойовик терористичного угруповання «ДНР» на одному з пропагандистських ресурсів розхвалив 36-ту окрему бригаду морської піхоти ВМС України, назвавши її самим серйозним супротивником за весь час війни на Донбасі, передають Патріоти України з посиланням на сепаратистські ЗМІ.

«До чого це може призвести? Це може призвести, якщо ми і далі будемо мовчати, до невиправданих втрат з нашого боку. Ми можемо втратити…при чому ми зараз втрачаємо людські ресурси, ми можемо втратити і свою землю, свої землі. 36-а мовчати не буде, там хлопці агресивні, активні», – розповідає в інтерв’ю бойовик.

Він зазначив, що 36-а бригада українських морпіхів добре укомплектована і має сильну бойову підготовку, у чому їй допомагали іноземні інструктори. «Їхній характер дій більш агресивний, якщо 79-а більше копала, то з 36-ї ми завжди «буцалися». Вони більше використовують як активно-наступальні…тобто і ДРГ працюють, і працюють артилерія, постійно працюють артилерія. Люди добре мотивовані, добре екіпіровані і озброєні, заряджені, що пройшли хорошу підготовку. Більшість з них з бойовим досвідом. Це такі, яких вже не переконати, не перезатвердити…Ну так, наші вороги. Як ми, «ополченці» 14-го року, тільки навпаки. Наші антиподи», – говорить окупант.

За його словами, саме з цією бригадою у бойовиків були серйозні бої. «Так, їхні підрозділи часто беруть участі у бойових діях. Один з найсерйозніших наших супротивників за весь час війни. Ось з ними у нас були найбільш кровопролитні, запеклі бої», – додав бойовик.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Усе ЗЕтаємне, рано чи пізно, стає відомим - Бутусов

неділя, 11 квітень 2021, 4:00

Як ЗЕборцун контрабандистів "переміг". Какие контрабандисты в окружении Зеленского писали указ президента? Выборочные санкции приведут к переделу контрабанды в Одессе и контрабанды сигарет в Евросоюз. Джерело

"Степанов розповідає про успіхи у вакцинації": Фотожаба дня

неділя, 11 квітень 2021, 0:00

Звітам глави МОЗ про досягнення у боротьбі із коронавірусом мало хто вірить, але деякі українці все ще знаходять у собі душевні сили жартувати із цього приводу, зазначають Патріоти України та пропонують вашій увазі нову фотожабу політтехнолога Олексія ...