Хіти тижня. Американський рибалка не захотів ділити свій улов з трьома небезпечними акулами (відео)

Рифові акули становлять певну небезпеку для людини. Зареєстровані випадки нападів, в основному спровокованих людьми.

Рибалка зловив величезну одноколірну гімносарду і зумів відбити її у трьох рифових акул, які намагалися вкрасти великий улов. На відео події звернуло увагу видання The Mirror, передають Патріоти України.

29-річний американець Коул Харрісон відправився на підводну рибалку біля островів Кука. Він загарпунив велику рибу, однак, коли підтягував волосінь, побачив, що навколо неї крутиться кілька акул. Підводні хижаки відривали шматки від гімносарди і намагалися з'їсти її. Рибак вирішив поборотися з ними за улов.

Харрісон не злякався небезпечних акул і продовжував тягнути волосінь на себе, час від часу з'являючись на поверхню, щоб подихати і покликати друга. В результаті його приятель зумів затягти і рибалку, і його неабияк покусаний улов в човен, залишивши акул ні з чим.
"Я зумів зберегти спокій, але це все досвід. Я все життя занурювався з акулами і рибалив з 10 років. Акули врізалися в мене, деяких моїх друзів вони кусали. Мені пощастило, що все вийшло", - прокоментував те, що трапилося Харрісон. Він зізнався, що, якби човен не підплив вчасно, акули могли б вкусити його.

Одноколірна гімносарда - вид великих швидко плаваючих риб сімейства скумбрієвих. Максимальна довжина тіла - 248 сантиметрів, а маса - 131 кілограм.

Рифові акули становлять певну небезпеку для людини. Зареєстровані випадки нападів, в основному спровокованих людьми.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Майже всі зараження відбуваються після дотиків рук до лиця", - американський лікар про коронавірус

неділя, 5 квітень 2020, 17:36

Будь-яких дотиків рук до обличчя потрібно уникати, рекомендує лікар. "Майже завжди спосіб, яким ви отримуєте вірус, – це його перехід із ваших рук на обличчя, коли ви руками чіпати очі, ніс чи рот", – сказав доктор. Шанси заразитися є і під час тривало...

"В Україні на коронавірус частіше хворіють жінки", – Ляшко

неділя, 5 квітень 2020, 17:25

У відсотковому співвідношенні кількість хворих жінок становить 55%, чоловіків – 45%. У відсотковому співвідношенні кількість хворих жінок становить 55%, чоловіків – 45%. "Якщо подивитися на статистику, то у віковій структурі померлих переважали жінки –...