Хіти тижня. "Архимандрит Ахил напоїв студента алкоголем, а потім, за давньою традицією Московського патріархату, - згвалтував іноземного гостя", - офіцер ЗСУ

"Трохи православних новин вам з УПЦ МП. Французський студент з соціології Ніколя Імберг приїхав до Києва з метою написання дисертації про "церковний розкол" в Україні. Але воно дурне чомусь вирішило, що кращого місця для написання роботи аніж територія одного з приходів УПЦ МП у столиці не знайти", - написав офіцер ЗСУ Роман Ковальов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"І ось, за версією француза, 28 грудня архимандрит Ахил (Шахтарин) напоїв студента алкоголем, а потім, за давньою традицією московського патріархату - згвалтував іноземного гостя, поки той був у відключці. 1 січня Ніколя, "піджавши хвоста", повернувся до рідної Франції, де написав заяву у поліцію.

Крім цього, ще до того, як покинути Неньку, невгамовний студент, в пошуках православної правди, звернувся до заступника голови ОВЦС МП (що б це не значило) протоієрея Миколи Балашова але відповіді не отримав.

Враховуючи тему дисертації, наукова робота француза заграла новими фарбами. На фото - свята людина з УПЦ МП яку підступно оббрехав французішка".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Жданов розповів, яким чином Путін може завдати ядерного удару в Україні (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 22:53

Військовий експерт Олег Жданов пояснив, про що свідчать ядерні погрози Путіна на тлі масштабних провалів його армії в Україні. Також він розповів, як саме диктатор може вдарити по нашій країні, якщо перейде від погроз до дії. Своєю думкою Жданов поділи...

Як уплив російського диктатора на фронт фактично знищує останні сили окупантів, - військовий експерт

понеділок, 26 вересень 2022, 22:15

Безпосередня залученість Володимира Путіна у прийнятті військових рішень окупантами позбавляє їхні сили останніх боєздатних ресурсів. Про це розповів в інтерв'ю Сергій Кузан, голова Українського центру безпеки та співпраці, передають Патріоти України. ...