Хіти тижня. "Архимандрит Ахил напоїв студента алкоголем, а потім, за давньою традицією Московського патріархату, - згвалтував іноземного гостя", - офіцер ЗСУ

"Трохи православних новин вам з УПЦ МП. Французський студент з соціології Ніколя Імберг приїхав до Києва з метою написання дисертації про "церковний розкол" в Україні. Але воно дурне чомусь вирішило, що кращого місця для написання роботи аніж територія одного з приходів УПЦ МП у столиці не знайти", - написав офіцер ЗСУ Роман Ковальов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"І ось, за версією француза, 28 грудня архимандрит Ахил (Шахтарин) напоїв студента алкоголем, а потім, за давньою традицією московського патріархату - згвалтував іноземного гостя, поки той був у відключці. 1 січня Ніколя, "піджавши хвоста", повернувся до рідної Франції, де написав заяву у поліцію.

Крім цього, ще до того, як покинути Неньку, невгамовний студент, в пошуках православної правди, звернувся до заступника голови ОВЦС МП (що б це не значило) протоієрея Миколи Балашова але відповіді не отримав.

Враховуючи тему дисертації, наукова робота француза заграла новими фарбами. На фото - свята людина з УПЦ МП яку підступно оббрехав французішка".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це займе дуже багато часу, але здійсненно": Експерт пояснив, як "викурюватимуть" ворога з Криму

понеділок, 29 травень 2023, 9:44

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив, що на півдні України сконцентровано приблизно 150 тисяч особового складу армії РФ. Під час контрнаступу ЗСУ частина з них буде тікати на окуповану Донеччину, решта - в ...

"Є закономірність": Експерт пояснив, чому Росія майже щодня запускає дрони-какмікадзе по Україні

понеділок, 29 травень 2023, 9:05

Рекордні запуски росіянами дронів-камікадзе "Shahed-136" по Україні можуть свідчити про те, що поставки до Росії цих безпілотників виведені на потоковий рівень, замість окремих партій, як раніше. Таку думку висловив військово-політичний оглядач Олексан...