
Ексміністр соцполітики України, колишній військовий Андрій Рева не сумнівається, що в Ірані український літак був збитий. Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.
"Версія більш ніж очевидна: літак збитий FIM-92 Stinger. Ракета з інфрачервоною головкою самонаведення вражає двигун літального апарату. На висоті 2600 метрів, коли літак набирав висоту, і двигун працював на повну потужність, це мало фатальні наслідки. Літак відразу почав падати, екіпаж навіть не встиг подати сигнал тривоги", - написав Рева.
Варто відзначити, що "Стінгер" - це переносний американський зенітно-ракетний комплекс, який є на озброєнні Ірану. Він призначений для ураження низьколетящих повітряних цілей на висоті до 3,8 км.
Примітно, що експерти вже повідомили про якийсь маленький вибух на борту Boeing-737 за кілька секунд до аварії.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...