
Ексміністр соцполітики України, колишній військовий Андрій Рева не сумнівається, що в Ірані український літак був збитий. Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.
"Версія більш ніж очевидна: літак збитий FIM-92 Stinger. Ракета з інфрачервоною головкою самонаведення вражає двигун літального апарату. На висоті 2600 метрів, коли літак набирав висоту, і двигун працював на повну потужність, це мало фатальні наслідки. Літак відразу почав падати, екіпаж навіть не встиг подати сигнал тривоги", - написав Рева.
Варто відзначити, що "Стінгер" - це переносний американський зенітно-ракетний комплекс, який є на озброєнні Ірану. Він призначений для ураження низьколетящих повітряних цілей на висоті до 3,8 км.
Примітно, що експерти вже повідомили про якийсь маленький вибух на борту Boeing-737 за кілька секунд до аварії.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...