Хіти тижня. "Дорога радянщина": Предмети часів СРСР, які можна продати за цілий статок (фото)

Речі і предмети, які в СРСР здавалися буденністю, зараз можна продати за величезні суми.

Журналісти вивчили лоти популярного українського аукціону часів Союзу і зібрали найдорожчі предмети, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Значки СРСР із зображенням Леніна – 1 млн грн

"Продається велика колекція значків СРСР, 917 штук-оригінали, з зображенням В.І.Леніна.екземпляри різні, не повторюються", – описує власник лота.

Фотоапарат ФЕД – 52 тисячі гривень

"Фотоапарат ФЕД НКАП-СРСР, червоний RED прапор, об'єктив. Рідкісний і цікавий випуск, № 200760. Затвор живий, але не в робочому стані – витримки відпрацьовує, але абсолютно не коректно. Шторки рідні, підсохлі, але немає просвітів. Об'єктив ФЕД 3 , 5 / 50мм №12. Об'єктив без сколів", – йдеться в оголошенні.

Поштові марки СРСР – 80 тис. грн

"Продам колекцію Е.А.Звягінцева. Понад 1100 сторінок з марками в клясери (саме СРСР) Починаючи з 1918 року. Вся колекція зберігається в клясери. Ціна договірна, продаж неспішна. Халяви тут немає. Шукаю реально зацікавленої людини", – йдеться в оголошенні.

Плакат Оригінал 1970-е СРСР – 18 тисяч

"Серія плакатів. Оригінал! Плакат експонувався на виставці. Змішана техніка, гуаш / оргалит 100х70 см., 1970-1980-е. Під керівництвом професора Лящука Т.А", – описують лот.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ложь руководства РФ в вопросе коронавируса, достигла того апогея, когда сами же лгуны путаются в своих показателях", - Злий Одесит

понеділок, 13 липень 2020, 16:26

"С самого первого дня фиксации первого зараженного коронавирусом в России было понятно, что освещение данного вопроса официальными источниками подвержено очень жесткой цензуре и манипуляциям", - пише у своєму блозі Злий Одесит, передають Патріоти Украї...

"В Хабаровске народ поднял бунт против Москвы. На подходе еще 14 регионов РФ", - експерт

понеділок, 13 липень 2020, 15:26

"4 июля вступили в силу поправки в Конституцию РФ, которые легитимировали государственный переворот в России. Теперь россияне с Владимиром Путиным навсегда - пока смерть не разлучит их", - пише у своєму блозі Лілія Корнілова, передають Патріоти України...