Хіти тижня. "Гра м'язами": Війська НАТО впритул "підійшли" до Росії. Якими можуть бути наслідки

На території Естонії стартують великі міжнародні навчання НАТО "Весняний шторм-2019" за участі 13 країн — сил Альянсу і військовослужбовців України, Грузії, а також Фінляндії.

Всього у маневрах беруть участь понад дев'ять тисяч військових. Ці військові дії вже нервують росіян. РФ розглядає ці навчання, як велику "гру м'язами", передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

При цьому російські журналісти з посиланням на військових експертів стверджують що "Збройні сили Росії і НАТО розташовуються тепер так близько одне до одного, що в принципі війну може спровокувати якась дурість".

На тлі всього цього вранці 2 травня стало відомо, що група кораблів НАТО на чолі з данським фрегатом "Тетіс" увійшла у Балтійське море.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Кремлівські пропаганд*ни назвали джерело скандальних «плівок Деркача»

неділя, 31 травень 2020, 18:59

Онищенко стверджує, що його адвокат передав плівки Деркачу та визнав, що співпрацює з адміністрацією Трампа для оприлюднення наступної частини плівок у вересні. Онищенко стверджує, що його адвокат передав плівки Деркачу та визнав, що співпрацює з адмін...

"Батут — так батут! О SpaceX Crew Dragon, новой реальности для Роскосмоса и троллинге Илона Маска", - Анти-Колорадос

неділя, 31 травень 2020, 18:54

Вчора стався перший акт прощання пілотованої космонавтики з Роскосмосом, як з єдиним оператором пілотованих польотів, а можливо, це і зовсім списує його в сміття. "Вчерашний удачный старт миссии SpaceX Crew Dragon запустил цепь событий, которые были за...