Хіти тижня. Юний індійський пророк, що передбачив пандемію коронавірусу, зробив новий прогноз

Подібне пророцтво зробила колись Ванга...

Деякий час назад світ здивував індійський пророк Абіга Ананд. Цей хлопчик уже передбачив пришестя пандемії коронавіруса, а тепер з повною упевненістю стверджує, що 21.12.2020 о 21:21 відбудеться протистояння Юпітера і Сатурна, а жителі Землі відчують це протистояння трохи пізніше, найближчим до цієї події час, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Подібне пророцтво зробила колись Ванга. Вона сказала, що прийде «День П'яти Двійок», коли «кожен побачить себе в дзеркалі». Ванга назвала цей день «дзеркальним». Якраз виходить, що за прогнозом індійського хлопчика щось станеться трохи пізніше 21 грудня, а Ванга говорить про 22.12.2020 - ось вам і день п'яти двійок.

Також Ванга говорила в одному з останніх інтерв'ю, що «щось важке вдариться об землю», і цей удар може викликати глобальну повінь. Вода, яка розіллється всюди, і буде тим дзеркалом, в яке кожен зможе подивитися. Голод, про який говорить Абіга Ананд, що пророкує всім фермерам великі втрати, цілком може бути пов'язаний із затопленням сільгоспугідь.

Пригадується «Сплячий пророк» Едгар Кейсі, з його страшною картою майбутнього, де за його передбачення, відбудеться розлив вод і величезні території будуть затоплені.

Про повінь в своїх катренам говорив і Нострадамус. Він передбачав, що станеться глобальна подія, яка змусить зрушити земну кору, тепло і жар вирвуться з надр планети. Стрімко розтануть вічні льоди і в короткі терміни вся ця вода розіллється по планеті.

Ананд говорить в своєму прогнозі, що найбільш захищеним географічно країнам доведеться допомагати іншим, тим, кому не так пощастило. Хлопчик застерігає від непотрібних витрат і говорить про те, що колишні цінності знеціняться і кожен повинен задуматися про це. А випереджати глобальні події буде економічна криза, одна з найсильніших за останні десятиліття.
Індійський хлопчик стверджує, що змінити нічого не можна, але можна змінити ставлення до того, що станеться. Потрібно бути морально готовим і не гнатися за матеріальними благами, яких можна позбутися в один момент. Замість цього Ананд рекомендує самовдосконалюватися, духовно зростати і якомога більше часу проводити зі своєю родиною.
Людство повинно прийняти задумку космосу, вважає Абіга Ананд.

До всього хлопчик попереджає, що до зими ми знову зіткнемося з посиленням активності коронавіруса. Земля дала нам перепочинок, але незабаром очікується новий удар, набагато сильніший. Абіга говорить про мутації вірусу і хвилю захворювання, з якою не порівняється минула пандемія.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Будьте обережні! - 10 несподівано небезпечних ліків

субота, 24 жовтень 2020, 10:11

Багато лікарські препарати можуть бути надзвичайно небезпечні, якщо приймати їх не за інструкцією і без консультації лікаря. Деякі препарати, що стали повсякденними для окремих груп людей, можуть викликати дуже неприємні побічні ефекти, інші - навіть у...

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.