
Українські військовослужбовці на Донбасі протягом двох діб знищили два сучасних російських комплекси радіоелектронної боротьби. Про це повідомляє волонтер Роман Бурко, зазначають Патріоти України.
"За 2 доби двічі в різних місцях спалили на Донбасі сучасний російський комплекс радіоелектронної боротьби РБ-341В "Леєр-3".02/04/19 біля н.п. Конькове, 04/04/19 рухався від н. п. Старобешеве", - йдеться у повідомленні.
За словами Бурка, цей комплекс фіксувався волонтерами на окупованій території Донбасу на відео в 2015 та 2016 роках.
Офіційно система "Леєр-3" називається "передавач перешкод абонентським терміналам стільникового зв’язку стандарту GSM, що закидається аеродинамічно". Комплекс призначається для приглушення GSM-зв’язку за допомогою перешкод, які передає БПЛА "Орлан-10" (2 одиниці має в комплекті).



Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...