Хіти тижня. Хай живе 100 років, а здохне Х...йло: У Москві помирає улюблений співак Путіна

Артист, який пережив кілька інсультів, став забувати людей і події з власного життя.

Борис Моїсеєв

Російський продюсер Андрій Разін розповів, що стан Бориса Моїсеєва, який два роки тому пережив кілька інсультів, різко погіршився. Артист став втрачати пам'ять, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Останній раз Разін бачив Моїсеєва рік тому на зйомках передачі. Тоді відомий виконавець без зусиль спілкувався з колегами, але був трохи ослаблений фізично. Його супроводжував помічник.

Через рік Борис Моїсеєв почав забувати людей і події, що відбувалися в його житті. "Боря не завжди розуміє, хто йому дзвонить. В нашій останній розмові я йому розповідав, як ми починали, що у нас було, і він став згадувати по ходу бесіди ... Він не пам'ятає людей, не пам'ятає події", - розповів продюсер Разін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Журналіст розповів, як Лукашенко в Шанхаї хапав Путіна за ґудзик (відео)

неділя, 12 липень 2020, 6:30

Гордон поділився цікавою історією з переговорів президентів РФ і Білорусі про об'єднання. Ще два роки тому президенти РФ і Білорусі Володимир Путін і Олександр Лукашенко активно обговорювали ідею створення єдиної "Союзної держави". На одній із зустріче...

Хіти тижня. Реалії недонадімперії: Як живе російська глибинка (відео)

неділя, 12 липень 2020, 3:00

Тут немає ні пошти, ні магазинів. Якщо залізниця зламається - жителі виявляться відрізаними від світу. У соціальних мережах з'явилося відео про те, як живуть росіяни в селищі поруч з космодромом Плесецьк: на опублікованих кадрах гине село, яке пов'язан...