Хіти тижня. Ху*ло вимагає скасування указу президента України по Донбасу

При цьому Путін в черговий раз відхрестився від участі Росії у війні проти України. І закликав не вимагати від Росії виконання Мінських угод.

Російський президент Володимир Путін вважає, що влада України повинна скасувати указ екс-президента Петра Порошенка, який забороняє торгівлю з окупованими територіями Донецької і Луганської областей. Про це він заявив на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Італії Джузеппе Конті, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

На думку Путіна, Мінські угоди вимагають повного відновлення економічних відносин між Україною та окупованих Донбасом. При цьому Путін в черговий раз відхрестився від участі Росії у війні проти України. І закликав не вимагати від Росії виконання Мінських угод. "Не можна весь час вимагати від Росії виконання, скажімо, тих же Мінських угод в тій частині, яка від нас взагалі ніяк не залежить. Мінські угоди вимагають, наприклад, повного відновлення економічних відносин Донбасу і України. Потрібно, перш за все, скасувати указ колишнього президента Порошенко про цю блокаду. Він прямо суперечить Мінським угодам", - заявив Путін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Умеют в России рядовые события превращать в праздники международного юмора", - блогер

середа, 11 грудень 2019, 12:30

Одного звичайного шамана знову ловили кілька екіпажей поліції, а потім посадили у тюрму. "Сильные духом. Пусть в нашей жизни и много комичного, исходя из результатов волеизъявления, но по приколам впереди остается Россия. Там смешнее. Умеют они рядовые...

Щоб очі не муляв? - Меморіал жертвам обстрілу в Краматорську прибрали з центру міста

середа, 11 грудень 2019, 11:58

Чиновники запевняють, що таким чином пам'ятник "бережуть від вандалів". Однак, прес-секретар Краматорської міськради Ольга Юрасова спростувала в коментарях цю інформацію. Ольга повідомила, що меморіал не прибраний безслідно. Його перенесли на територію...