Хіти тижня. Лікарі нічого вже вдіяти не можуть: Заворотнюк вмирає. У лікарню терміново приїхали родичі

Рак мозку 4 ступеня майже блискавично вбиває Анастасію Заворотнюк. Лікування не допомагає, і у неї почався набряк мозку, а родичі готуються до гіршого.

Анастасія Заворотнюк

Настя Заворотнюк у вкрай важкому стані перебуває в реанімації. Лікарі мали намір робити операцію через набряк мозку, але відмовилися від інтенсивного лікування, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

У суботу ввечері до Анастасії Заворотнюк прибутку її родичі. До Насті приїхала мати, а її чоловік Костянтин Чернишов не відходить від неї вже багато днів - він навіть пішов заради неї зі своєї роботи - трупа, як раз виступає з концертами в Туреччині та сусідніх країнах.

Настю вже ввели в медикаментозну кому.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Московський патріархат в Офісі президента. Як перший заступник голови ОП толерує "русский мир" і розповсюдження коронавірусу в Україні (відео)

субота, 30 травень 2020, 16:00

Журналіст Богдан Буткевич розповість про те, хто пролобіював певну індульгенцію для представників російської православної церкви в Україні, котра, нагадує жкрналіст, стала головним з головних розсадників коронавірусної хвороби. Отже, хто ж ця людина? "...

"Разнообразие конфликтов изматывает Россию, растягивает ее ресурсы. Это фатальная стратегия", - політолог

субота, 30 травень 2020, 15:30

Використовувати Росію в своїх інтересах люблять Європа, США і Китай. Навіть Іран. "Кремль, как правило, пользуясь слабостью других государств, "легко начинает" военно-политический конфликты в разных частях мира, но, как всегда, выгоду от них в конечном...